Wpis z mikrobloga

To co wczoraj się wydarzyło nie miało miejsca się wydarzyć. Polityka prezydenta Trumpa jest skrajnie nieodpowiedzialna jest strasznie mi przykro z tego powodu. Łączę się z bólu z obywatelami państwa Iran i mam nadzieje, że ktoś zatrzyma tzw. ,,chęć pomocy'' USA dla innych państw. Dodam, że byłem za tym, żeby Donald Trump wygrał wybory i teraz tego żałuję chociaż to był wybór amerykanów między złem a złem i jak widzimy wybrali gorsze zło. Człowieka, który nie ma pojęcia na temat polityki i można oficjalnie powiedzieć, że w tej obecnej sytuacji jest to postać historyczna. Mam nadzieje, że żaden wywiad mnie nie zabije za wyrażenie opinii i chłodny komentarz w tej sprawie. Życzę miłej nocy. Dumny użytkownik wykop.pl #trump #wwiii #iran #usa
  • 11
@Wykmniniacz: Na pewno masz rację, więc co pozostanie nam robić? Czekać do następnych wyborów i liczyć, że Trump ich nie wygra mam nadzieje, że będzie ktoś bardziej z głową na karku. Wydaje mi się że będzie następny Kennedy. Tylko, żeby tego nie odstrzelili.