Wpis z mikrobloga

Wiecie co się właśnie stało? Dzwoniła do mnie mama @ciutka , okazało się, że dziewczyna popełniła samobójstwo. Zaćpała się, zostawiła list pożegnalny, w którym napisała, że nie może znieść szykanowania narkomanów w internecie. Brawo! Mam nadzieję, że odpowiednie kroki zostaną podjęte, zostało już złożone zawiadomienie prokuratury. Czemu nie możecie normalnie pisać, komentować, rozmawiać tylko musicie szykanować najsłabszych? Nawet sobie nie wyobrażacie co ta dziewczyna przeżywała - nie miała żadnych znajomych, była autystykiem i bała się wychodzić ze swojego pokoju. Jedyne co miała to internet, wykop i dragi, a nawet to jej zabraliście.
Nie pierwszy raz spotykam się z takim aktem przemocy w internecie. Dwa lata temu również mój znajomy z last.fm popełnił samobójstwo bo dużo ludzi w internecie się z niego śmiało, myślałem, że ten przypadek był wystarczająco nagłośniony, ale mylę się. Brawo wykopowe trolle, tak trzymać.
#narkotykizawszespoko #oswiadczenie #afera #cpajzwykopem #listagrabarza
Pobierz Hissis - Wiecie co się właśnie stało? Dzwoniła do mnie mama @ciutka , okazało się, że...
źródło: comment_6FejVEkRsvMw55c9D9pIJWYxLwrWIVya.jpg
  • 21