Wpis z mikrobloga

Adnan B. Ambre Noir
Uczucia nie ma. Zapach zacny ale mnie nie zachwycił. O ile kilka wykopkowych perfum mnie porwało to te niestety nie. Produkt pochodzi z legendarnej akcji @bobsynek (òóˇ). Ubytek to ok. 1ml. Oddam za "niebotyczną" cenę zakupu pomniejszoną o rzekomą amortyzację 75zł + kw (15zł). Jeśli szczęśliwym kupcem będzie ktoś, kto dopiero rozpoczyna swą przygodę z tym tagiem to chętnie przy okazji odsprzedam mu dekanty, które zalegają nieużywane po zakupie flakonów (lista na priv). Wyjadaczom bynajmniej nic dodatkowo nie mogę zaoferować.Nie zaśmiecam tagiem r0zbiórka,więc użyję tylko
#perfumy
Pobierz newton82 - Adnan B. Ambre Noir
Uczucia nie ma. Zapach zacny ale mnie nie zachwycił. ...
źródło: comment_sH2EgGMX9m2nn0uxbinVN8mlMSASJX9C.jpg
  • 36
Czyli na samych perfumach dajesz z 20 zł przebitki

wystawiasz za blisko 50% więcej niż dałeś ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@nosacz_ninja: jedyny zarobek będzie miała Poczta Polska a ty zarzucasz komuś między wierszami że zarabia bo idea była inna.

Słowa: Przebita i ten drugi cytat jest tożsamy z zarzuceniem komuś lichwy! Masz ty rozum i godność człowieka?!
Nie podobało ci się to nie kupuj za zbyt wysoką
@nosacz_ninja: Wszyscy na tym tagu wysyłają za darmo że wysyłkę liczysz jako mój zysk?Człowieku w kieszeni mam złotówkę mniej summa summarum!
To, że kupujący ma potencjalną stratę jednej wysyłki i 10zł tipu w porównaniu do tego jakby sam zakupił u sprzedającego mirka z Niemiec to jego sprawa.

Jak rano ktoś sprzedaje złotego gralla za 100 zł i się nie załapujesz a następnie wieczorem kupujesz od innego gościa świętego gralla za
@newton82 To ok, ceny bez wysyłek 75-52 (twoją wysyłka chyba 3 zł droższa, więc dla równowagi dajmy 55) = 20 zysku moja wersja liczenia

75-65 (wersja z doliczoną dychą) = 10 zysku

I tak cię nie przekonam z tego co widzę
Dla potomnych: wydałem łącznie 76zł, sprzedałem za 75zł +kw (bo to kupujący płaci za przesyłkę)
Według co poniektórych poczta dzieli się ze mną zyskiem ()
Bilans? Ja nic nie straciłem i nic nie zyskałem. Kupujący hipotetycznie jest w plecy niż gdyby kupił miesiąc wcześniej u samego źródła z Niemiec.
Ława oburzonych bo OP nic nie stracił, a powinieni!!

@nosacz_ninja nie dziękuj za buiseness plan i trzep na
Mój łączny koszt 76, kupującego zakup to 75 plus 15 dla Poczty (nie dla mnie). To gdzie te 20zł dla mnie? Spotkamy się, ty zagrasz mnie, ja kupującego z tą "przebitką" i fizycznie się przekonamy czy zostanie ci 20-złotowy banknot w kieszeni, ok?
Tak naprawdę na żadne moje pytanie nie odpowiedziałeś.
Jesteś coraz bliżej prawdy: za sześć psików obnizyłem symbolicznie cenę o 1 zł. Za wysyłkę niemal zawsze płaci kupujący na tym tagu, nieprawdaż?

Napisz do Notino żeby ci La Yuqawam sprzedali za tą cenę jak stały na samym początku.
Kupując odlewki napisz do sprzedających że wobec braku możliwości odbioru osobistego to oni mają płacić za wysyłkę bo wg twojej logiki to, że ty tracisz dodatkowo na pocztę oznacza że oni zyskują.

Ja
A spójrz na to tak, cena u Mirka bez wysyłki była 52 zł + twoje 10 zł wdzięczności + twoja wysyłka do nabywcy = 77


@nosacz_ninja: mógłym tak zrobić tylko powiedz mi czemu mam tracić na wysyłce skoro ten koszt też poniosłem?
Kupiłem korzystnie wiec mogłem sobie na to pozwolić.
Mirek z Niemiec zadowolony bo jeden "frajer" dał mu 10zeta na piwo, ja zadowolony bo nic nie straciłem na blind buy,