Wpis z mikrobloga

Adnan B. Ambre Noir
Uczucia nie ma. Zapach zacny ale mnie nie zachwycił. O ile kilka wykopkowych perfum mnie porwało to te niestety nie. Produkt pochodzi z legendarnej akcji @bobsynek (òóˇ). Ubytek to ok. 1ml. Oddam za "niebotyczną" cenę zakupu pomniejszoną o rzekomą amortyzację 75zł + kw (15zł). Jeśli szczęśliwym kupcem będzie ktoś, kto dopiero rozpoczyna swą przygodę z tym tagiem to chętnie przy okazji odsprzedam mu dekanty, które zalegają nieużywane po zakupie flakonów (lista na priv). Wyjadaczom bynajmniej nic dodatkowo nie mogę zaoferować.Nie zaśmiecam tagiem r0zbiórka,więc użyję tylko
#perfumy
newton82 - Adnan B. Ambre Noir
Uczucia nie ma. Zapach zacny ale mnie nie zachwycił. ...

źródło: comment_sH2EgGMX9m2nn0uxbinVN8mlMSASJX9C.jpg

Pobierz
  • 36
  • 0
@boa_dupczyciel dokładnie. Powiem więcej - już to teoretycznie odzyskalem. Najlepsze, że kupujący nie narzekał na cenę a faryzeusze co nie wyrazili chęci kupna podnoszą larum. Dziwię się ostracyzmowi jaki mnie tutaj spotyka.
Ktoś poświęcił trochę czasu na pracy eksportując kilka kilo szkła a wykopki pewnie jeszcze by chcieli by im podwiozł pod dom za staropolskie dziękuję.
Tak bardzo was boli że ta dycha została scedowana dalej? Ile musielibyscie procent zakupu zaoszczędzić żeby
@newton82 Nie czepiam się, ale...
BTW Mirek co nam to sprowadzał wysyłał za 66 zł z kosztami wysyłki (nie chce mi się sprawdzać, ale chyba ok 12 - 13 zł wysyłka). Czyli na samych perfumach dajesz z 20 zł przebitki. I tak wychodzi taniej niż w Polsce kupując. Z drugiej strony wystawiasz za blisko 50% więcej niż dałeś ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@nosacz_ninja: człowieku jakie 20 zł przebitki? Zapłaciłem za nie łącznie 76 zeta - moja sprawa. Sprzedałem za 75 zeta plus wysyłka - sprawa kupującego i jego relację masz post wyżej.
Moja rada? Może idź za niego do terapeuty i powiedz, że od rana nie daje ci spokoju że jeden mirek sprzedał drugiemu mirkowi perfumy za taką cenę za jaką sam kupił. A terapeuta mam nadzieje że ci powie że ma jeszcze
@newton82 Ściągający dla Mirków nie prosił o więcej niż 66 zł. Zresztą pisał, że w cenę wlicza koszty taśmy, opakowań itd., by nie być stratnym. Same perfumy były jeśli dobrze kojarzę przecenione na 12 czy 13 euro i za tyle zostały zakupione. Jeśli ktoś kto je ściąga chciałby coś za fatygę to by sobie doliczył, a chętni by i tak byli. Jednak nie doliczył, więc sprawa zamknięta, a ta dycha była wyłącznie
Już widzę jakby wyglądały twoje rozbiórki. Kupione za 1,5zł/1ml, a wystawione za 2,5 zł/1ml.


@nosacz_ninja: co jeszcze wyestymujesz?

Matematyka mi mówi, że po kupnie (bo chciałem dać więcej) i sprzedaży (nie przystawiłem kupującemu pistoletu do głowy) zostanie mi w kieszeni -1 zł (słownie "minus jeden złoty") a wg ciebie zarobiłem niemal 50% wkładu.
Na co to wydać? Bo na leczenie po czytaniu postów jakobym był lichwiarzem to nie wystarczy.

Teraz po
@newton82 Jakby liczyć po mojemu zyskałeś 24 zł (90-66). Jakby liczyć po twojemu to 14 (90-76).
Ja się naprawdę nie czepiam, jedynie wyraziłem na początku zdziwienie skąd ta cena, biorąc jeszcze pod uwagę ubytek.