Wpis z mikrobloga

Mirki jest afera - kelner z menedżerem oszukali nas na ponad 300 zł, kłamali w żywe oczy i pożegnali środkowym palcem. Prośba o wykopefekt.

Proszę o 1 gwiazdkę

Bardzo nie polecam „restauracji” Taverna Balagan w #batumi, w której kelner wraz z managerem chciał nas w prostacki i żenujący sposób oszukać. Było nas 14 osób, kelner zaproponował nam talerz ryb spoza menu. Pytaliśmy o cenę 3 razy, kelner podał kwotę 70 lari. Wzielismy wiec trzy talerze. Do tego domówiliśmy jakieś ziemniaczki, sałatki itd. Pomijając fakt, ze obsługa była TRAGICZNA(a trochę po świecie jeżdżę) to przy rozliczaniu zaczęły się jaja.

Do każdego dodatku doliczył po jednym lari. Nie wspominając o 10% za serwis. Kazali płacić za sosy, które miały być darmowe. I hit - za talerze, które kosztowały 70 lari zażyczył sobie 150!!! Ponad 100% więcej.

Po kłótniach i zawołaniu menedżera, który miał totalnie w #!$%@? i udawał, ze nie mówi po angielsku(słyszałem jak gadał przez telefon), a kelner wciśka nam, że przecież to tyle od początku kosztowało. Ostatecznie moi znajomi się ugięli i zapłacili po prostu 20% mniej.

Kelner na końcu pokazał nam faka i pomachał na „pożegnanie”.

Ja #!$%@?, nikt w żadnym kraju nigdy mnie tak nie #!$%@?ł i nie potraktował. Bezczelny typ który nie dość, że oszukał nas łącznie na ponad 300 zł, to jescze kłamał w żywe oczy i pokazywał nam środkowy palec na odchodne.

Chciałbym ostrzec wszytskich potencjalnych klientów i prosić o #wykopefekt, bo to jest jawne i bezczelne ruchanie w dupe.

#afera #podroze #podrozujzwykopem #gotujzwykopem #kuchnia #jedzenie #jedzzwykopem #gruzja #oszukujo #zalesie #wykopefekt
Matioz - Mirki jest afera - kelner z menedżerem oszukali nas na ponad 300 zł, kłamali...

źródło: comment_e5WeuQxU31VuU3sYNy9ZZkUFEjQupHb5.jpg

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
@Matioz xDDD możesz to najwyżej wziąć po same kule. typowy polaczek który rzuca się w internecie, bo ktoś go wydymał na 2 złote xD jak cię ktoś robi w #!$%@?, to wzywasz policję albo po prostu wychodzisz z lokalu i każesz #!$%@?ć frajerowi kelnerowi. było was 14 a on sam jeden a i tak grzecznie zapłaciliście xD
  • Odpowiedz
  • 0
@nastaremilion: Ja nie zapalcilem, nie będę przymuszał dziewczyn do robienienia czegokolwiek, a nawet jakbym zapalicl, to jest to smeisnzy pieniądz, moge Ci wysłać jak potrzebujesz xD znudziłes mi się już, elo
  • Odpowiedz
@Matioz nie pracuję fizycznie ale mam szacunek do takich ludzi i nie muszę się wywyższać w internecie przed obcymi xD powodzenia w kasynku, może się w końcu odkujesz i nie będzie cię bolało 300zl na 14, a i na wakacje pojedziesz gdzieś dalej xD
  • Odpowiedz
#!$%@? ten Matioz to niezłe raczysko, płacze ze go z kilkunastu złotówek #!$%@? a potem rzuca tekstami ze mógłby wynająć kogoś do czyszczenia butów. Tfu na takich bajkopisarzy
  • Odpowiedz