Wpis z mikrobloga

cały dzień walczyłem z komputerem - aplikacje zawieszały się bardzo często pojawiał się komunikat "brak odpowiedzi", zacinał się kursor myszy, zacinał się explorer, zacinał się nawet menadżer urządzeń - panel sterowania czy menu start, pierwsze podejrzenie padło na CPU / ale tu wszystko ok, praca w stresie nie powodowała zacinania się aplikacji, kolejno padło podejrzenie na dysk twardy / chkdsk / f + defragmentacja / analiza HD Tune - wszystko w normie, wciąż w losowych momentach komputer zawieszał się / sprawdziłem pamięć RAM - wszystko ok, GPU - ok

ostatecznie co przyszło mi do głowy to użycie CCleaner - i tu, czyszczenie naprawiło problemy ( ͡° ͜ʖ ͡°) wszystko zaczęło śmigać jak nowe - hura

#komputery #windows7 #oprogramowanie #naprawakomputera
Pobierz
źródło: comment_oKpwjGvfvBtMr76KsrYY6RvlKJIT6A1L.jpg
  • 1
@mhrok87: suma sumarum w dniu dzisiejszym po 8 godzinach od poprzedniego wpisu [*] padł dysk twardy - zaśpiewał click click - blue screen tango down - muszę go naprawić // zostawiam te wpisy bo wiem że ludzie w google często zadaja podobne pytania / a więc awaria dysku twardego - powodowała komunikat "brak odpowiedzi" i zawieszanie się systemu, programów (co ciekawe system i programy zainstalowane są na zupełnie innym dysku twardym)