Wpis z mikrobloga

odżywkę drożdżową Agafii.


@SiewcaZaglady:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,51660,przepisy-babci-agafii-maska-do-wlosow-na-pobudzenie-wzrostu-drozdzowa-.html
W Rossmanie chyba nie będzie. Kup se Minoxidil, zadziała albo nie zadziała. Mi pomógł, w połączeniu z Nizoralem, wskazaną odżywką i zmianą nawyków przy myciu (chłodna woda). Pomógł na tyle, że włosy są ciemniejsze, trochę się cofnął postęp co widać po tym że z jednej strony więcej psikałem i bardziej się przykładałem żeby wetrzeć. Tam włosów mam po prostu więcej, ale na razie to nie są
  • Odpowiedz
@ayyy_lmao: Dzięki wielkie, póki co mam level 26,5 i zamierzam postarać się do 30 levela dociągnąć z miare przyzwoitą czupryną.

Włosy mam dość grube i jest ich dość sporo w okolicy "donor area" zobaczymy jak to będzie wyglądać za te 4-5 lat, jak by co 3k euro i kierunek Istanbul wtedy.

Póki co zacznę od wizyty u trychologa - na obecną chwilę to jest chyba najlepszę rozwiązanie.
  • Odpowiedz
@SiewcaZaglady: najpierw zapytaj czy nie masz jakiejś choroby skóry głowy. Zdrowa skóra to połowa kłopotów mniej.

Potem warto odżywić włosy, zadbać o odpowiednią metodę mycia i warunki. Myj letnią wodą, nie szoruj włosów tylko masuj opuszkami palców skórę. Jak będziesz mocno tarł to po prostu osłabisz mechanicznie cebulki.
  • Odpowiedz
@SiewcaZaglady ok, jak uważasz.
Mam tylko nadzieję, że wiesz, że trycholog nie ma nic wspólnego z medycyną, to co najwyżej taka "kosmetyczka" od włosów.

Poszedłem raz, gdy w jednym gabinecie mieli dzień otwarty i przyjmowali za darmo i jeśli miałbym zapłacić za tę farsę, to bym się #!$%@?ł.
  • Odpowiedz
@SiewcaZaglady: czy zrobisz przeszczep czy nie to i tak jak chcesz miec wlosy to na fina bedziesz musial wskoczyc , inaczej bedziesz dalej tracil wlosy za linia przeszczepu co nie wyglada naturalnie i dobrze wiec lepiej teraz zaczac kuracje albo sie po prostu z tym pogodzic. Najlepsze kliniki zawsze zalecaja kuracje finem po przeszczepie a czasami nawet przed. Przeszczepy tez leca ludziom ktorzy nie sa na finie . Poczytaj sobie relacje
  • Odpowiedz
@SiewcaZaglady: wydawało mi się, że już odpisywałem.
Nie ma żądnych odżywek na łysienie. Tylko dwa leki są skuteczne. Minoksydyl (działa u 30%) i dutasteryd (daje skutki uboczne). A i obydwa działają raczej na zasadzie cofnięcia czasu, ale nie zahamowania procesu. Pocieszyć Cie jedynie mogę, że coś tam ciekawego się w laboratoriach kroi.
  • Odpowiedz
@SiewcaZaglady: wiesz, to zależy jak patrzeć. Na razie niby tylko pojawiły się artykuły naukowe, czyli wprowadzenie na rynek to zwykle kwestia 10 lat. Ale!
Jest jeden lek który jest peptydem wiec da się ominąć ścieżkę i co ciekawe nie da się go opatentować, więc możesz sobie sam zamówić go z laboratorium.
Jest drugi, który był kiedyś testowany na inną chorobę i przeszedł dwie fazy testów klinicznych, po czym został zarzucony, bo
  • Odpowiedz
@Kolsky: jakieś konkretne nazwy tych cudownych medykamentów podasz?
Takie przesłanki, że pojawia się jakiś lek na łysienie pojawiają się regularnie od dekady, oczywiście dają cudowne efekty na szczurach ale po czasie słuch o nich ginie. Publikowane przez lekarzy, żeby wypromować swoje nazwisko i klinikę, nic więcej. Tak samo jak nie będzie leku na starzenie, tak nie będzie na łysienie, które jest z nim powiązane. DHT mamy w sobie od dziecka, w
  • Odpowiedz