Wpis z mikrobloga

@gregor40: jak już się zdecyduje to dam znać, dwa pytania - czy kolekcjonerke też się da u was robić? jak wygląda arsenał broni klubowej


@RobertKowalski: biorąc pod uwage sytuacje Krakowa jest źle albo bardzo źle, najblizej miałbym na Fabryczną ale tam jest drogo, drugi w kolejności jest Pasternik, do którego musiałbym przejechać całe miasto


wiec o ile mi wiadomo najbliższa strzelnica aktualnie jest 40-50 km od Krakowa.
@jozef-dzierzynski: Nie wiem, czy mamy działalność kolekcjonerską, ale możesz się zapisać do DOWOLNEGO stowatrzyszenia o charakterze kolekcjonerskim (broni), braterstwo miało chyba skłądkę 10 zł?

Z arsenału - nie wiem, zrobiłęm pozwoleństwo i kupiłem swoje. Są pistolety i karabiny bz, rosyjskie, są AKMy, strzelby - chyba mossberg, pistolety - glocki i CZ Shadowki 1. Był bock do trapa. Można wypożyczać na zawody, za opłatą.

Ze strzelnicami w Krakowie jest poruta - Pasternika
@vare: nie wiem (_ )

Generalnie może chodzić o coś takiego, że w ramach składki klubowej był wjazd na Pasternik. Jak Pasternik zamknęli to może ludzie zaczęli szukać tańszych klubów? W sumie klub nie chce mieć ludzi jak chorągiewki.... Ale to gdybanie.
@jozef-dzierzynski: Interesującą opcją dla Krakowa i okolic jest KOCHAMBRON.pl Jest to zarówno stowarzyszenie o charakterze kolekcjonerskim jak i klub sportowy. Organizują dużo ciekawych zawodów i strzelań z ich własnej broni głównie w Bochni (www.MCS.org.pl), na strzelnicy Fiuk oraz daleki dystans w Skarżysku K. Jeżeli chodzi o opłaty to wpisowe 200 PLN (sport i kolekcja). Składka roczna 200 PLN (sport i kolekcja). To w Kochambron można było strzelać z jadącego samochodu itp.