Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 395
Żyła - 33 lata, przyzwoity, czasem potrafi odpalić ale równie szybko może zepsuć
Stoch - 33 lata, bardzo dobry, wiele sukcesów, jednak to nie to samo co kiedyś, całe życie perfekcyjnie skakać nie bedzie
Kubacki - 30 lat, dobry, lecz nie zawsze
Wolny - 25 lat, najmłodszy z kadry ktory coś tam umie skakać, walczy o 30
Kot - 29 lat, normik walczący o wejście do 30
Hula - 34 lata, skacze z przymusu, fleszbeki z pjongczangu

Tymczasem w Słowenii:
Timi Zajc - 20 lat, wygrywał konkursy
Domen Prevc - 21 lat, wygrywał konkursy, gwałciciel na mamutach
Lanisek - 24 lata, wygrywał konkursy
Peter Prevc - 28 lat, najstarszy w kadrze Słowenii, wiele sukcesów na koncie

2-3 lata i polskie skoki zaczną umierać, talenty są lecz szkółki nie umią ich rozwinąć, wszystko opiera się na pieniądzach i znajomościach, a PZN skupia się tylko na skokach, bezskutecznie

Smutna prawda

#skoki
  • 26
@komornik345:

Timi Zajc - 20 lat, wygrywał konkursy


Ja bym powiedział że wygrywał bardzo wiele konkursów, konkretnie to 1 xd Plus ostatnio ma nawet problemy z zakwalifikowaniem się do drugiej serii...

Domen Prevc - 21 lat, wygrywał konkursy, gwałciciel na mamutach


Wygrywał jakieś 4 lata temu, teraz to jest mocny średniak, a samymi lotami świata nie zawojujesz

Lanisek - 24 lata, wygrywał konkursy


W Letnim grand prix i kontynentalnym xd dwa
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@yourgrandma: byłem pewien że laniszek wygrał coś w PŚ, musiało mi się coś jebnąć
Bardziej mi chodziło o pokazanie, że w ich wieku (do tych 24 lat) byli w stanie coś wygrać na najwyższym szczeblu skoków narciarskich, a my nie mamy żadnego zawodnika, który do tego wieku jest w PŚ
@komornik345: czyli wychodzi na to, że potrafiliśmy zbudować system i struktury tylko dla siatkówki. Aż nawet nie chcę myśleć, co będzie ze skokami u nas za 3 lata. Dramat. Kadra coraz starsza, żadnego zdolnego młodego zawodnika nie widać i chyba czeka nas los Finlandii. Nawet na MP za czasów Małysza było większe zaplecze niż jest teraz, skoro ciężko jest uzbierać 30 chłopa.
@yourgrandma "na początku było dobrzy" w przypadku Gregora trochę nietrafione :) przez ten poczatek 5 razy stawał na podium klasyfikacji generalnej PŚ, kilka medali MŚ, medale olimpijskie i ponad 50 indywidualnych wygranych