Wpis z mikrobloga

Nie kumam jeszcze jednego. Dlaczego wokół Kubicy jest taki dziwny fanbase? Nie wiem, wokół piłki, kosza czy tenisa jest normalnie, a tutaj jakieś pomieszanie z poplątaniem. Specyficzny krąg tworzycie.

Poza tym proponuję wyrazić własne zdanie, jeśli zgadzacie się z tym, że to ok, że państwowa spółka wykłada ciężkie miliony na sponsorowanie zawodnika F1, który w zeszłym sezonie z tego co widziałem zajmował głównie ostatnie miejsca.
Poza tym proponuję wyrazić własne zdanie, jeśli zgadzacie się z tym, że to ok, że państwowa spółka wykłada ciężkie miliony na sponsorowanie zawodnika F1, który w zeszłym sezonie z tego co widziałem zajmował głównie ostatnie miejsca.


@rorf46: Tylko, że ta państwowa spółka ma to wszystko wyliczone i im się te zainwestowane pieniądze zwróciły. Może nie dosłownie, ale marketingowo na pewno. Taki jest biznes, inwestujesz w coś jako reklamę własnego produktu.
@rorf46: b8 ? Państwo ma chyba tylko 27% udziałów więc nie jest to firma państwowa. Po za tym co w tym dziwnego ,że inwestują w sport ? Tak robi dużo firm. W Brazylii nikt nie miał problemu ,że państwowa firma Petrobras sponsorowała za grube miliony przez lata GP Brazylii F1 oraz sponsorowała brazylijskiego kierowcę Felipe Massę w Williamsie w F1. W Malezji nikt nie miał problemu ,że państwowa firma Petronas przez
@milosz1204: 27% w przypadku rozdrobnienia akcjonariatu Orlenu to pakiet kontrolny (edit).
@bvszky: Te liczby niczego nie dowodzą. Zasięg 8mln w mediach społecznościowych to bardzo słaby efekt - na dodatek w większości jest to napompowane przez polskich kibiców, którzy czy chcą czy nie chcę korzystają z usług i produktów Orlenu. Pytanie brzmi czy wpompowane w sponsoring pieniądze przyniosły wymierne korzyści w zainteresowaniu ofertą Orlenu na zachodzie, a nie w Polsce.
@Kreation: @rorf46: ale wiecie, że Orlen ma i tak złożony budżet marketingowy na rok, który by tak czy siak wydali tylko np. na mniejsze akcje marketingowe. A tu już ból dupy wielmożnych podatników odprowadzających swoje śmieszne 200zl miesięcznie. Ludzie się opamiętajcie, to jest standardowy zabieg, tak działa biznes i nie, nie ujrzelibyscie ani grosza z tej kasy nawet jakby Orlen nie zasponsorował kubiki