Wpis z mikrobloga

Czyli wydaje sie, ze plynie coraz szybciej. Mozliwe, ze to przez to, ze gdy jestes mlody rok stanowi wieksza czesc twojego zycia niz po 20 latach itd.


@buleczkowy_potwor: Rutyna i brak nowych bodźców dla mózgu. Z tego też powodu masz wrażenie, że szybciej się wraca do domu niż jedzie na miejsce. Skoro pracujesz i robisz to co przez ostatnie x miesięcy to niewiele rzeczy Cie zaskakuje. Jeździsz tą samą drogą do
to masz jakąś radę dla szczyla przed trzydziestką,takiego jak ja? :D


@BarkaMleczna: Żyj, ciesz się życiem.
Staram się postępować tak, abym mógł sobie i innym spojrzeć w twarz, a nie napluć. Czasu i wypowiedzianych słów nie da się cofnąć, więc nieraz warto ugryźć się w język, zanim coś się powie, zrobi.
Patrzę na ludzi nie jak na wrogów, nawet gdy mamy odmienne zdania. Staram się być tolerancyjny, chociaż nie zawsze
@rafxyz44: @PawelW124: @BarkaMleczna: @nairoht: @buleczkowy_potwor: @pollyanna: @NAGI: @linuxuser:
niedawno był wykop w tym temacie, wykopu nie znalazłem, ale mam link z focus.pl Masz wrażenie, że czas płynie za szybko?
może przynajmniej jakaś myśl z powyższego artykułu coś komuś pomoże

Jeszcze inne spojrzenie to film "Klik i robisz co chcesz" (2006). Też daje trochę do myślenia na temat kolejnego powodu, dlaczego czas płynie szybciej, chociaż