Wpis z mikrobloga

@Fasol88: o k---a, jakby mi taki najebus przede mną przejechał to bym go wywlókł z samochodu i srogo n---------ł. N--------u i tak policja nie uwierzy a mógł się uderzyć w samochodzie.
  • Odpowiedz
@Fasol88 bez sensu, ja to jak sie n--------e to elegancko, maks 40km/h jade, w sumie jak zawalidroga. I na rondzie kierunki w strone wybranego kierunku jazdy wrzucam, jak na kursie. Ale powyzej 2 promili nie odpalam nawet auta, mam rozum i godnosc czlowieka, dlatego dzis dopiero za godzinke zagrzeje fabiczke (1.9 tdi) na traske do stacji paliw. Chyba ze alko mi sie skonczy wczesniej, to juz nie poradze na polactwo robactwo
h.....s - @Fasol88 bez sensu, ja to jak sie n--------e to elegancko, maks 40km/h jade...

źródło: comment_xUvJoTqhmu4CZHpGI7Sh8HAGSx5rTvUo.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@MZ23 dlaczego badassa - octavia jest autem bez żadnego charakteru z oblesnym zielonym podświetleniem, auto dla emerytów albo sfrustrowanych kierowników xd są jeszcze kompletni nudziarze, którzy w młodym wieku myślą i zachowują się jak emeryci.
  • Odpowiedz
@sailor_73: Akurat rzeczywiście jeżdżę teraz stosunkowo świeżą Octavką, wcześniej Alfą Romeo i bekę z pseudosportowych pajaców mam od zawsze ( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • Odpowiedz
@myrmyrek: Ty, weź mi wskaż auta z charakterem do 20K. Octavia to ten sam typ samochodu co Golf tylko z większa ilością miejsca środku i większym bagażnikiem. Normalne wozidło do codziennego użytkowania bez przypisywania żadnej ideologii. Jak ktoś chce auto z charakterem to niech kupi z salonu BMW M4, Alfę Giulię Q czy coś tego typu. A jeśli kogoś nie stać na rzeczywiście sportowe auto to niech nie dopisuje ideologii
  • Odpowiedz
@MZ23: zmienić kultową markę na kurę przebitą strzałą? powinieneś mieć dożywotni zakaz wypowiadania się na tematy motoryzacyjne ustanowiony sądowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@sailor_73: Ja jeżdżę samochodem. Nie udaję sportowca przed komputerem, ani za kierownicą. Polecam ten stan ( ͡° ͜ʖ ͡°). Samochód służy do przemieszczania się z punktu A do punktu B.
  • Odpowiedz
@sailor_73: A poza tym szukałem auta do 20K. W Alfach w tej kasie nie ma co wybierać. Drogie w kupnie i utrzymaniu, wolne i ciężkie 159 z JTDm tylko i wyłącznie. Trzebaby dołożyć do Giulietty z 1.4 benzynką, a to już 30-40 tysięcy. Jakbym miał 40 to bym kupił Dacię w salonie, coby komfortowo jeździć i nie przejmować się usterkami bo gwarancja ;).
  • Odpowiedz
Ja jeżdżę samochodem. Nie udaję sportowca przed komputerem, ani za kierownicą.


@MZ23: rób co chcesz , wolny kraj, a jak ktoś ma tyle "fantazji" żeby kupić kurę bo......( i tu wstaw dowolny argument) to współczuję, ale nie będę się nad tym roztrząsać , twój wybór
  • Odpowiedz
@myrmyrek: Octavia ma pomarańczowe podświetlenie i w sumie jest autem idealnym na polskie drogi, zbudowana jak czołg, tanie części, da się załadować coś większego niż tylko zakupy z biedry.
  • Odpowiedz
@sailor_73: Kolego, ale Ty się śmiejesz z fantazji kupna kury, a widzę po postach, że szukasz Opla Astry? Ople to tak samo niewyróżniające się auto dla ludu jak VW czy Skoda właśnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Fasol88: PRZEPRASZAM, ALE NA TABLICACH JEST CWL WIĘC PROSZĘ SIĘ ODCZEPIĆ OD PRAWDZIWYCH WŁOCŁAWIAN.

MY SAMI W MIEŚCIE NIE LUBIMY TYCH ĆWOKÓW ZE WSI Z POWIATU.
  • Odpowiedz