Wpis z mikrobloga

Oto moje cele na ten 2020 rok:
- odłożyć na koncie 30k (cholernie ciężko bo jestem zwykłym szarakiem a nie #programista15k)
- minus co najmniej 20kg zbędnego balastu noszonego na sobie
- język angielski B2/C1
- pomyśleć nad przebranżowieniem się
- 500km biegów
- 1000km na rowerze
- 20 przeczytanych książek(w tym 5 o finansach osobistych)

Jak ktoś chce mnie zmotywować to zostaw plusika a zawołam 01.01.2021.


#nowyrok #2020 #oswiadczenie
  • 90
  • Odpowiedz
@patosroka: No ale taka jest niestety smutna prawda, że 30k w dzisiejszych czasach to małe pieniądze. Sam jeszcze kilka lat temu pracowałem za znacznie mniej niż średnia krajowa. Z perspektywy czasu widzę, że trzeba mierzyć wysoko :)
Tak samo z nadwagą, zrzuciłem w kilka miesięcy prawie 30 kg i wiem, że jak OP nie zaatakuje ostro to raczej nic z tego nie będzie… a on pisze że zacznie w kwietniu (
  • Odpowiedz
@Hawthorne: Nie chodzi mi o podcasty coachingowe, tylko o fakt, że zamiast tracić czas na czytanie lepiej posłuchać podczas jazdy rowerem ebooka lub podcastu (np. Mała Wielka Firma, Jak oszczędzać pieniadze).
  • Odpowiedz
- 500km biegów

- 1000km na rowerze

@Czerstwa_Bagietka:niezbyt ambitne cele. na luzaka da się to zrobić do końca lutego.

ty chyba byles lekko podduszony przy porodzie ( ͡° ʖ̯ ͡°) dla laika z nadwaga to sa bardzo duze dystanse
  • Odpowiedz
@miniCZOLG: W przeciwieństwie do biegania na rowerze tej nadwagi, aż tak nie czuć i można spokojnie po 20 km na początek kręcić. Na miejscu OPa przy takiej nadwadze odpuścił bym sobie bieganie, żeby ocalić stawy ;)
  • Odpowiedz
@Czerstwa_Bagietka: ja Cię już teraz zmotywuje: bierz się do roboty jeb@ny grubasie( ͡° ͜ʖ ͡°)
A tak szczerze to powodzenia! Sam muszę schudnąć, więc wiem jak to jest. Ale udało się mi w ciągu roku 8kg zrzucić, więc Tobie się też już na pewno!
  • Odpowiedz
@Czerstwa_Bagietka: kolejny który chce wszystko na raz w rok zrobić

Nie chce mi się czytać komentarzy więc może już ktoś Ci to napisał, ale tak się nie da, nawyki zmienia się małymi krokami pojedynczo a nie #!$%@? od jutra oszczędzam, biegam, jeżdżę na rowerze, zostaję kaskaderem w filmach akcji, przeprowadzam się do Białorusi, przygarniam 3 bażanty przy okazji biorę ślub z Megan Fox.

Najpierw zacznij oszczędzać te 2k/miesiąc (jeśli masz z
  • Odpowiedz