Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dobra mirki i mirabelkl potrzebna pomoc bo się nieźle wpakowałem po uszy z #tinder
a więc tak ja #przegryw 29lev z ryja jakies 4/10 od roku na tinderze i 0 poznanych osob (przez rok 5 par żodna nie odpisywała)

aż zdarzył się cud 3 dni temu sparowao mnie z kobitką która sama do mnie napisała. Jest jeden problem..nie miała zdjęcia. Mówie sobie no cóż co mam do stracenia.
Pisaliśmy ze sobą 2 dni, kurde nawet fajnie sie rozumiemy, naprawdę osobą w której mogłbym sie zakochać...nie chciała pokazać zdjęcia, pisała że później.
Sielanka trwała aż do dzisiaj kiedy pokazała zdjęcie....boshe miała wszystkie cechy wyglądu które nienawidziłem u kobiet. Była jakieś 1.2/10 różowe włosy kolczyk w nosie TUNELE W USZACH (FUJJJJ) no i oczywiście ulana....czar prysł.

I tu pojawia się problem....
Nie wiem co robic...w sensie jak zakończyć ta znajomość, jestem osobą uczuciową i wrażliwą i nie jestem w stanie tak o po prostu np. przestać odpisywać, bo samemu czułbym sie z tym bardzo źle. do tego po drugim dniu wymieniliśmy się telefonami i pisaliśmy smsy więc tym bardziej lipa...
Co robić ;/ Miałem plan żeby napisać jej że jakaś tam dobra koleżanka wyznała mi miłość jak się dowiedziała że szukam na tinderze blablalba..ale w sumie nawet jak bym okłamał to będe czuł sie z tym źle taki jestem wrażliwy(i pewnie dla tego #przegryw)

Licze na pomoc, jako że jest to wykop to wiadomo pośmieje się ze śmieszkowych wpisów( ͡° ͜ʖ ͡°) ale może w tym basgnie gówna znajde jakąs konstruktywna odpowiedz elo

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: [Nie siedź w domu w ferie i w wakacje](https://st.pl/$xvynkdla)
  • 15
@AnonimoweMirkoWyznania: Uuu Miras. Wyczuwam tutaj podobna historie...

przebudziwszy się pewnego sobotniego poranka, nie wychodząc jeszcze spod kordły, odpaliłem sobie tindera
przeglądałem dziewczyny. niektóre przesuwałem w lewo, inne w prawo. w końcu natrafiłem na taką, która miała tak radiową urodę, że nie mogąc nadziwić się temu jak bardzo jest brzydka, postanowiłem przysunąć telefon bliżej oczu. leżałem na plecach, telefon przysunąłem nad głowę i jeb - telefon spadł mi na twarz, klasyk. podniosłem
29lev z ryja jakies 4/10 od roku na tinderze i 0 poznanych osob (przez rok 5 par żodna nie odpisywała)


@AnonimoweMirkoWyznania: To po #!$%@? ci dalej tinder?

I po #!$%@? gadasz z laską jak nie ma zdjęcia? Jak wygląd nie ma znaczenia to bierz, a jak ma to chciej zdjęcie.
Teraz to ją olej i się nie przejmuj, ona znajdzie chętnego na twoje miejsce. Laski bez mrugnięcia okiem olewają facetów w