Wpis z mikrobloga

Słuchajcie słuchajcie mieszkańcy Wykopu!

Mam chęć zorganizować grę fabularną w klimacie Gothica. Najpierw chciałbym wiedzieć czy byłoby zainteresowanie czymś takim. Wstępny plan zakłada grę poprzez wpisy na mirko, opisujące ogólne postępy i wydarzenia fabularne, oraz debaty na Discordzie, gdzie będzie większość rzeczy związanych z podejmowaniem akcji/rozwojem postaci/roleplayem. Mechanika jest wciąż w trakcie budowy, ale przygotowałem ankietę żeby wiedzieć w jakim kierunku ją rozwijać i zebrać ewentualne propozycje. Wszystkich chętnych proszę o jej wypełnienie.

Terminu żadnego nie podaję bo wiadomo jak z nimi bywa. Wszelkie pytania zadawać tutaj, postaram się odpowiadać w miarę na bierząco.

[Ankieta]( https://forms.gle/udLQPJ7rrZ8CTqUq6)

#gothicfabularnie

W poszukiwaniu zainteresowanych taguję:
#gothic #glupiewykopowezabawy #gry #grybezpradu
Ex2light - Słuchajcie słuchajcie mieszkańcy Wykopu!

Mam chęć zorganizować grę fabu...

źródło: comment_BijVO8paD22U9uYNLtiYUezjj0HxeDvt.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Ex2light: Powiedzmy sobie szczerze. Przyszedłeś tu tylko dlatego, żeby móc pocałować Gomeza w dupę. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@Wysu nie ma głupich pytań. Pisałem mirko = mikroblog, a nie mikro także spokojnie będziesz mógł grać :) Sporo osób pisało mi również że woli jednak sprawdzoną mechanikę gier fabularnych więc wpisy i podejmowanie decyzji będą tutaj na wykopie. Discord zostanie jedynie do rozmów między graczami/sprawniejszego kontaktu ze mną.
  • Odpowiedz