Wpis z mikrobloga

Odkąd wdrożyłem mirko w czasie nicnierobienia w robocie, życie stało się lepsze. :D No, ale do rzeczy. Kamil, mój kolega imiennik z #korposwiat (lvl. 27) od jakiegoś czasu przyjaźni się z Joanną. Chodzą razem na lunch, odwozi ją do domu, plotkują. Z perspektywy mojej i mojego kolegi Andrzeja - zamiary Kamila są oczywiste.

Kamila dzisiaj do południa nie było, zjedliśmy lunch od Pana Kanapki z Joanną, i Andrzejem.

- Joanna, no a z Kamilem to coś będzie? - Zagaduje Andrzej.
- Cooo? My się tylko przyjaźnimy.
- Nie chrzań głupot. - Dodaję. - Że niby nie wiesz o co mu chodzi.
- Wyście chyba chłopaki przedawkowali pierogi na świętach.
- A z kim idziesz na Sylwestra? - Pyta Andrzej.
- Nooo, z Kamilem.
- Haha, to przecież oczywiste. - Śmiejemy się razem z Andrzejem.
- To jest tylko mój przyjaciel.
- Ok. To zapytaj go wprost. - Kontynuuje Andrzej.
- Niby o co go mam zapytać.
- Czy poszedłby z Tobą do łóżka.

Joanna niechętnie, ale się zgodziła. Stawka jest wysoka, bo jak Kamil zaprzeczy to kupujemy Joannie drogiego szampana na Sylwestra. Czekamy więc niecierpliwie na powrót Kamila. Jest. Jak to w korpo, pierwsze co robi to idzie do kuchni po kawę. Za nim rusza Joanna. W końcu wracają z kuchni. Joanna siada koło nas i nic nie mówi.

- I jak? - Przerywa ciszę Andrzej.
- Nie musicie kupować tego szampana.

Zdaje się, że Joanna i Kamil będą mieli ciekawego Sylwestra. :D

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki
  • 4
od jakiegoś czasu chodzą razem na lunch, odwozi ją do domu, plotkują.


@mickpl: innymi slowy zachowuje sie jak kolezanka z pracy, ciagnie to, plotkuje itd a potem jest zdziwiony ze traltuje go jak kolezanke a nie mezczyzne. Tak dla mlodszyvh mirkow to napisalem. Bo jak dorosly facet lvl 27 tak sie zachowuje to zasluguje na wysmianie
@cielak44: wiekszosc kobiet sie zachowuje jakby byla jednym ujem robiona.
Poza tym zdaja sie w stosunku do mezczyzn miec jakiegos aspergera czy inny autyzm. One mysla ze sie z nimi umawiasz bo sa takie interesujace i chcesz je poznac oraz sie zaprzyjaznic, zostac dobrym kolega. Klopot w tym ze jedna z druga nie ma nic zbyt ciekawego do powiedzenia, a w starciu z kumplem jako partnerem do rozmowy przegrywa po pierwszym