Wpis z mikrobloga

Dodał jeszcze, że w te fantazje niektórzy wierzą do dzisiaj


@diablik: no to jeśli w obecnej, spisiałej do imentu trójce taki tekst poszedł, to ładnie tam się musi dziać dzisiaj :)
Redaktor tak czy tak raczej już nie popracuje.
  • Odpowiedz
przecież to gość powiedział a audycja leci na żywo.


@Precypitat: nawet nie wyobrażam sobie sytuacji, w której mógłby coś takiego powiedzieć redaktor. Nie w tym radiu, które zostało do cna wyczyszczone z elementów nieprawomyślnych i politycznie podejrzanych. Niemniej ktoś za te słowa odpowiedzieć musi i z urzędu odpowie za nie osoba odpowiedzialna za audycję.

BTW, w Radyju już od lat rozmowy "na żywo" nie są puszczane faktycznie na żywo, ale
  • Odpowiedz
@Precypitat: w trójce, przynajmniej dokąd jej słuchałem, opóźnienia nie stosowali, ale właśnie o to mi chodzi, że pewnie teraz zaczną :)

@diablik: odkąd "dobra zmiana" przejęła to radio i pozwalniała bądź doprowadziła do odejścia redaktorów, którzy tą stację w zasadzie stworzyli, obiecałem sobie, że Trójki już nie będę słuchał. I póki co jestem konsekwentny.
  • Odpowiedz
@Jarek_P: też mnie to smuci jednak w trójce nadal mam okazje posłuchać między innymi Manna, Młynarskiego, Kaczkowskiego czy Mazolewskiego w swoich audycjach. Żadna inna krajowa stacja nawet nie zbliża się do tego poziomu a wręcz przeciwnie jest tylko gorzej.

Jeżeli zabraknie ciekawych audycji oderwanych od propagandy to słupki polecą mocno w dół. Mam nadzieje, że do tego nie dojdzie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@diablik: zgadzam sie, że muzycznie do trójki praktycznie żadna inna polska stacja nie ma podejścia, natomiast publicystykę prawdopodobnie celowo zamordowali bo był to sensowny, bardzo bezstronny głos nie trzymający żadnej że stron, z refaktorami, których preferencji praktycznie nie sposób było poznać bo ich nie manifestowali... Coś takiego nie mogli istnieć w obecnym systemie więc wsadzili lisickiego, serwisy pisze ktoś w centrali, doj....li reklam i pozamaiatane, nie da się słuchać w
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Jarek_P: mnie się wydaje, że opóźnienie wynika z dosyłu satelitarnego do nadajników - kodowanie, przesył i dekodowanie plus ewentualny bufor w dekoderze daje pewne opóźnienie
  • Odpowiedz
@ms93: to oczywiście daje też opóźnienie, ale poniżej sekundy. Nawet jak przez skypa i przez proxy na drugim końcu świata zadzwonisz na telefon czy komputer leżący obok Ciebie, to opóźnienie między tym, co mówisz, a co wychodzi ze słuchawki nie będzie większe, niż wspomniana sekunda, podczas gdy w Radyju zwracano uwagę dzwoniącemu moherowi o ściszenie radia, a w tle było słychać dopiero zapowiedź, że dzwoni do nas kolejna osoba.
  • Odpowiedz
to ładnie tam się musi dziać dzisiaj :)


@Jarek_P: e tam, a co ma się dziać? gość zrobił z siebie idiotę przed tysiącami słuchaczy i tyle xD
  • Odpowiedz
@diablik: Jaki gupol! Ja bym powiedziała, że pierwszym dziełem były mity (greckie, egipskie czy nordyckie), nie wiem które pierwsze to nie powiem, ale Biblia, Koran czy inne takie były później! W każdą z nich ludzie wierzyli bądź wierzą
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@diablik: kolejne wielkie epickie zwycięstwo gimboateistów.

@ediz4: Tak, z pewnością to były słowa gimnazjalisty chodzącego na religię a na wykopie szydzącego z kościoła - z pewnością.

  • Odpowiedz