Wpis z mikrobloga

Mieszkam między dwoma extremami. Niemcy. Niedziela to tylko bułki do 12 da się kupić. Tak zamknięte. Zaraz obok jest Holandia. 25 grudnia supermarket otwarty. :) i wole Niemcy o wiele
  • Odpowiedz
@Prezes_roku co mnie jakieś #!$%@? Niemcy obchodzą. Nie chcę, żeby gdziekolwiek sklepy były zamknięte. Czy to u nas, czy na wschodzie, czy zachodzie. Chyba masz jakiś kompleks.
  • Odpowiedz
  • 1
Najwięcej maja do powiedzenia Ci którzy nie pracują w niedzielę. Chciałbym, aby się to zmieniło. Ciekawe co by ta osoba powiedziała jakby musiała iść do pracy. Dla mnie to bez różnicy jest 6 dni w tygodniu kiedy można zrobić zakupy.
  • Odpowiedz
francja szwajcaria dania to samo... w nd nic nie kupisz ale wykopki wiedza lepiej


@wi1qqqq: Ciekawe historie nam tu opowiadasz kolego. Jakieś dwa miesiące temu we Francji zrobiłem w niedziele duze zakupy w Carrefour a wracając kupiłem w piekarni ciepłe bagietki . Albo ja byłem w jakiejś innej Francji albo ty wiesz na ten temat tyle co od kogoś usłyszysz. Bo chyba nie kłamiesz rozmyślnie żeby ci pasowało do tezy ?
  • Odpowiedz
@MarianoaItaliano: nie żebym tego bronił, ale takie super cywilizowane Niemcy też mają pozamykane większość punktów handlowych w niedziele. Ale taki to już standard na wypoku, że gówno w Polsce śmierdzi, ale za granicą pachnie różami.


@Prezes_roku: Niemcy tez mają wysokie PKB, przemysł, możliwość spożywania alkoholu pod chmurką i autostrady bez limitu prędkości. Może od tego zaczniemy? Jakoś nie widzę tendencji do liberalizacji przepisów tylko cały czas jest dokręcana śruba.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@MarianoaItaliano: nie żebym tego bronił, ale takie super cywilizowane Niemcy też mają pozamykane większość punktów handlowych w niedziele. Ale taki to już standard na wypoku, że gówno w Polsce śmierdzi, ale za granicą pachnie różami.

@Prezes_roku: Niemcy małą także piwo w parku pod chmurką i związki partnerskie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Prezes_roku: Co nas obchodzą Niemcy?
Zakaz jest głupi i nie ważne kto go jeszcze ma. Takiego idiotyzmu nie niweluje fakt, że inni też go mają.
  • Odpowiedz