Wpis z mikrobloga

co to sa rasistowskie skojarzenia?


@panjurekzzk: Rasistowskie skojarzenia jest wtedy gdy doszukujesz się słów rasistowskich tam gdzie ich nie ma zamiast pierwszego najłatwiejszego wytłumaczenia dla zwyczajnej sytuacji.

Tylko człowiek zboczony w kiści bananów będzie chciał zobaczyć fallusa, tak samo jak tylko rasista zamiast najłatwiejszego skojarzenia dla knajpy czyli burger będzie doszukiwał się słowa nigger.
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: wydaje mi sie ze od kilku wpisow powtarzasz mnie i probujesz odwrocic sytuacje na swoja korzysc. Każdy rasista papuguje innych. Takie zagrania #!$%@?ą ludzi o niskim ilorazie inteligencji. Papugowanie innych którzy mają rację jest przejawem niskiego ilorazu tak jak uprzedzenia na tle rasowym.

Wydało się, że jesteś rasistą a teraz się wstydzisz.
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: nie dość że uzywasz przeklenstw i probujesz zrzucic z siebie wine bo masz wyrzuty sumienia za swoj rasizm to jeszcze masz w nicku przeklenstwo i to z bledem a i jeszcze rzucasz ad personam. Wszyscy rasisci uzywaja przeklenstw i robią glupie bledy ortograficzne w swoich nickach i obrazaja innych ludzi. Rasisto.Wydało się, że jesteś rasistą a teraz się wstydzisz.Idź być rasistą gdzie indziej. Na wykopie nie ma miejsca dla rasistów.
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: od początku probujesz sie wykrecic ze swojego rasizmu. Wyparcie, przerzucanie sie oskarzeniami niczego nie zmieni. Rasisto.Wydało się, że jesteś rasistą a teraz się wstydzisz.Idź być rasistą gdzie indziej. NIe dość, że jesteś idiotą, rasistą to jeszcze z erystyki #!$%@?łeś
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: : Wyśil te dwie szare komórki które zazwyczaj poświęcasz na szukanie rasistowskich określeń tam gdzie ich nie ma i przeczytaj ze zrozumieniem powyższe posty zanim zaczniesz do mnie znowu pisaćRasisto.Wydało się, że jesteś rasistą a teraz się wstydzisz.Idź być rasistą gdzie indziej. Na wykopie nie ma miejsca dla rasistów