Wpis z mikrobloga

@jamtojest: "Chodzi o to, że taka lokalizacja nie ma ŻADNEGO sensu ani uzasadnienia."

Wygląd urządzenia nie jest sensownym uzasadnieniem?
Uważasz, że projektanci popełnili błąd i ktoś tego nie zauważył? :-)
W firmie z wielomiliardowym kapitałem? Tu po prostu wygląd przeważył nad wygodą.
Jest całkiem sporo ludzi, którzy kupują sprzęt również dla wyglądu i nie dotyczy to tylko produktów Apple, a
nazywanie tych klientów debilami mnie śmieszy. Takie trochę leczenie kompleksów,
  • Odpowiedz
@gwiezdna: Akurat przy fatalnej ergonomii tej myszy (którą używałem jakieś dwa lata) to ten port to jest nic. Ale fakt, ciężko u konkurencji szukać takiego "sprytnego" rozwiązania xD
  • Odpowiedz
@gwiezdna: Akurat ta mysz jest wspaniała i mówię to jako szczery nienawidziciel apple. Służbowego iphone prawie nie tykam bo całe życie spędziłem na androidzie i nie lubię ios, ale mysz i ogólny system maca to świetne przemyślane i stworzone rzeczy - sam w życiu bym nie dał 10k za ten śmieszny komputerek na jakim pracuję (moja stacjonarka kosztowała połowę xD), natomiast jako narzędzie pracy sprawdza się idealnie.

Ale co tu
  • Odpowiedz
@WybuchowyCzajnik: marketingowcy appla mają robotę prostą jak drut, cokolwiek nie powiedzą, to fanboje i tak przyklasną. Parę lat temu były problemy z jedną serią monitorów stworzonych przez lg dla appla, gdy monitor stał zbyt blisko routera, obraz stawał się nieczytelny. Co na to fanboje? "No przecież nikt normalny nie stawia monitora obok routera!". Apple usuwa kolejne elementy z iphona? "No przecież nikt tego nie używa!". Przykład z myszą jest kolejny
  • Odpowiedz
@Snurq: ciekawe jaki % kupujacych apple dokonalo by zakupu gdyby producent na rok zrezygnowal z lokowania loga jablka na urzadzeniach, taki zakup czysto dla parametrow sprzetu, jakosci wykonania
  • Odpowiedz