Wpis z mikrobloga

proponuję ludziom którym wydaje się iż długość trwania konta na wykopie , świadczy o tym iż jest się latexem o zamknięcie ryja :) bo to po prostu zabawne po drugie może zrobicie jakiś test żeby udowodnić wam iż szkolną ogląda się kilka lat a konto można mieć od kilku miesięcy :) po 3 #!$%@? to jest to żenada zamiast skupić się na normalnych rzeczach to jakieś wojenki i zarzucanie się na wzajem latexem wlasnie przez takich jak wy dzieciaki z wiskorda które tu włażą mają teraz ubaw że się kłócimy między sobą !
#kononowicz #patostreamy
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@FaXKOMEDY: Ten typ i wszyscy go wspierający to ludzkie ścierwa gorsze od krytykowanych przez nich pewnych mieszkańców Białegostoku. Wydaje im się, że jak mają trochę IQ więcej to wolno im robić to samo co taki jeden grubas ze szkolnej. Lepiej ścierwom nie dawać atencji a co najwyżej jak ktoś chce to zgłosić coś, żeby przyjrzeli się temu ściekowi.
  • Odpowiedz
@FaXKOMEDY: ogółem ja to jeszcze słyszałem o kononie po prostu jak startował na prezydenta polski i wystąpił po prostu w teledysku do piosenki grupy operacyjnej także ogółem to wy wszyscy jesteście dla mnie lateksami jak to się mówi

przepraszam że tak powiedziałem i dziękuję za tę wypowiedź
  • Odpowiedz