Wpis z mikrobloga

@KiiK6: dobra, teraz jestem pewny
zrobię wszystko co możliwe, wydam każdą złotówkę i ostatni grosz na to, żeby Chrupek dostał żółte blachy
a zrobię to tylko po to żeby wykopki miały ból dupy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 6
@stefan_banach: Bardzo rzadki model, który ma o wiele lepsze proporcje niż sedan, którego wrzuciłeś. Do tego zestaw świetnych włoskich silników- praktycznie każdy to legenda. Bardzo fajnej jakości środek, który jest większy niż wydaje się to ze zdjęć. Kappa Coupe to biały kruk, który będzie jednocześnie spełnieniem marzeń ale i inwestycją. Za kilka lat dobrze utrzymane egzemplarze będą w cenie.
  • Odpowiedz
  • 5
@dan3k: Nie wiem skąd na zawiść kolego. Tutaj chodzi o unikalność modelu - dlatego można Kappę Coupe określać mianem youngtimera. Pozdrawiam i życzę więcej spokoju na nowy rok, po co się gorączkować :)
  • Odpowiedz
@Elessar: stoi taka jedna we wro na bema/jedności... wrasta w chodnik dosłownie. Super unikatowe wozidło, odpicuj i obserwuj jak rośnie cena :) syn albo wnuczek zarobią trochę na tym sprzęcie, gratulacje :)
  • Odpowiedz
@Elessar: Ja się nie gorączkuję, a zawiści o to auto na pewno nie mam. Jeszcze niedawno tym określeniem nazywano egzotyczne auta, najczęściej barn-findy, których było na świecie kilka sztuk, a z roku na rok tak powszednieje, że zaraz każdy stary samochód na względnym chodzie będzie youngtimerem. ~8 lat temu znajomy sprowadzał pierwszą generację NSXa, których w tej wersji zarejestrowanych w Europie było 7 sztuk (łącznie z jego) i wtedy były gorące
  • Odpowiedz