Wpis z mikrobloga

Mireczki, muszę się czymś pochwalić. Kupiliśmy sobie z żoną youngtimera :D Marzyłem o tym od dwóch czy trzech lat, w końcu się udało. Trzymajcie kciuki, by doprowadzić samochód do fajnego stanu, bo bardzo chciałbym aktywnie uczestniczyć w wielu zlotach.
Lancia Kappa Coupe 3.0 V6 Busso - jeden z 3271 sztuk jakie wyprodukowano.
#motoryzacja #lancia #youngtimer
Elessar - Mireczki, muszę się czymś pochwalić. Kupiliśmy sobie z żoną youngtimera :D ...

źródło: comment_AQqttoB9fPXIVv2CfFw7uUaEMs8hfKsO.jpg

Pobierz
  • 141
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Elessar: miałem w marei. Straszne guano. Dwa razy obróciło mi panewkę, raz wypaliło dziurę w tłoku. Paliło w mieście 14. Potem kupiłem delte 1.4t i się okazało, że osiągi o wiele lepsze i spalanie dużo mniejsze a silnik kompletnie bezawaryjny od 11 lat.
@Elessar: kiedyś jedna taka stała u mnie pod blokiem i jeździł sobie nią taki zwykły przeciętny gościu pewnie nawet nie wiedzac jaki ma unikat, a pozniej jej już nie miał i w sumie nie wiem czym jeździ. a tak właściwie to nie pod moim blokiem tylko blokiem mojej ówczesnej dziewczyny. niestety okazało się że dziewczyna mnie zdradzała ze stolarzem no i w końcu ze mną zerwała i sie z nim ożeniła
@Elessar: fajna, szukaj od razu drugiej na części... serio. Wiesz, że łatwo można tam wykrzesać jeszcze z 40 koni, a całkiem rozsądnie to i z 70? Co w takiej klusce z taką skrzynią jest mocno wskazane. Busso w lancii są bardzo zdławione, głownie na dolocie.
@Eleanorr: EPER to nie wyrocznia, Włosi mieli wtedy taki burdel w papierach i rękodzieło na liniach montażowych, że w przypadku tak małoseryjnych produkcji to szkoda