Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Do niedawna byłem idealistą; wierzyłem w miłość, wspólny pierwszy raz z tą jedyną, wspólne wyjazdy za granicę, wspólne "odkrywanie swojego ciała" od zera i we wspólnie spędzone całe życie. Teraz już wiem, że byłem głupi - różowe w wieku 20 lat mają za sobą już 10 facetów, a idealizm w jakiejkolwiek formie nie ma racji bytu w tych czasach.
Od niecałego roku gram na waszych zasadach; s--s i do widzenia - co prawda kilka dziewczyn liczyło na poważniejszą i dłuższą relację ode mnie, ale jaki to w ogóle ma sens w XXI wieku? Jaki to ma sens w czasach, w których ślub nie ma żadnego znaczenia, a rozwody są na porządku dziennym? Jaki to ma sens w czasach, w których przed wyjściem za mąż dziewczyny mają za sobą krótsze lub dłuższe relacje z 20 mężczyznami?
#przegryw #rozowepaski #niebieskiepaski #przemyslenia #pytanie #pytaniedorozowychpaskow #s--s #zwiazki #malzenstwo

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: [Wyjazdy dla maturzystów](https://st.pl/$xvynkdla)
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Lucider5: Nie, bo zakładanie, ze każda laska ma 20 bolców przed wyjściem za mąż to czysta generalizacja i usprawiedliwianie się, zwłaszcza ze pisze o tym, ze dziewczyny liczyły na stałe związki
  • Odpowiedz
@somskia on może wcześniej też liczył na stały związek z dziewczyną która ma takie same doświadczenia jak on, czyli brak, ale pewnie takiej nie znalazl ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
ale to nie jest jakaś zasada, tylko pewna grupa ludzi, którą bardzo łatwo poznać np: jak jakaś dziewczyna nie ma stałego faceta a wrzuca pół-nagie zdjęcia na instagram czy facebooka, albo setki zdjęć z alkoholem, z klubów typu energy, spiże, festiwale i inne.


@Arcadios: byś się zdziwił jak niektóre ''szare myszki'' szaleją, a na pierwszy rzut oka w życiu byś nie powiedział ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 3
@AnonimoweMirkoWyznania ja niechcialbym mieć dziewczynę/żonę która miała jednorazowe przygody dlatego ja też nie chce mieć takich akcji aby nie być hipokrytą. Może uda mi się spotkać wartościową OSOBĘ.
  • Odpowiedz
AnalnyPotwór: I dobrze myślisz. K---y dzisiaj nie znają hamulców i są obrzydliwymi dupodajami. Oczywiście k------a będą bronić rękami i nogami i wyzywać od inceli, ale każdy mający męskie towarzystwo doskonale wie jak grupa samców taka wywloke traktuje. Jak upośledzona, najlepsze jak trzech gości siedzi, a idzie księżniczka ze swoim cuckiem za rękę a wszyscy trzej laliśmy jej spermę do mordy. Dzisiaj tak jest, k---y się rucha i kaze w---------ć, laska się
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: I prawidłowo. Przecież teraz są idealne czasy na jednorazowe ruchanie lasek i olewanie stałych związków nie gwarantujących niczego (tu na wykopie niektórzy nawet zdrady usprawiedliwiają). I tak jak piszesz, całkiem sporo z nich chce potem coś więcej, a ty niewzruszony mówisz "nic z tego" i do widzenia. To piękne uczucie.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: p---------e o szopenie. U mnie na studiach połowa lasek kończyło studia jako dziewice. Teraz niektóre mają 30stje i dalej nic. Dużo potracilo dziewictwo w wieku 25lat. Ale oczywiście możesz się zadawać z patolkami, które miały 10 w wieku 18 lat. To twój wybor.
  • Odpowiedz