Wpis z mikrobloga

Zastanawiam się co siedzi w głowie debili wysylających donejty strusiowi. Ja jeszcze nawet zrozumiem wysyłanie donejtow Meksykanowi, bo ten prowadzi jakąś interakcje z widzami. Ale szczur ma totalną wyjebke na donejty a mimo to zgarnia całkiem sporą kasę. Mam nadzieję że jego koniec kariery coraz bliżej.
#kononowicz #patostreamy
Pobierz r.....8 - Zastanawiam się co siedzi w głowie debili wysylających donejty strusiowi. J...
źródło: comment_MFxjkiU3no0bLm0y4kspxuF8XNFmjNn8.jpg
  • 39
@radson28: mówisz o 100% donejtów? z resztą skoro rodzice dali im te pieniądze to chyba ich sprawa jak nimi rozporządzać prawda? jeden kupi cukierki, drugi ubrania, trzeci gry, czwarty przećpa a piąty wpłaci youtuberowi
@mx-walnienty: jaki rynek to psuje? dlaczego masz decydować co ktoś robi z pieniędzmi które należą do niego? tylko z argumentami jakimiś bo bym chciał poznać wasz punkt widzenia a nie wymienić się szybkim >#!$%@? debilu
@kvgewhr: Mam takie samo prawo o tym decydować jak kapitalistyczne grube ryby, które namawiają ludzi do tego, by kupili kolejną niepotrzebną im rzecz. Bardzo się to uwidacznia w reklamach na święta. Gdyby każdy pozytywnie reagował na takie namowy, to rynek byłby zepsuty. Ale pewnie jesteś jakimś neolibkiem który naoglądał się gówien od Brzydkiego Buraka i myśli, że jest fajny. Nie zapomnij założyć niedługo swojego pierwszego biznesu bez posiadania jakiegokolwiek doświadczenia
@mx-walnienty: oj człowieku >kapitalistyczne grube ryby.
problemem nie są kapitalistyczne grube ryby tylko społeczeństwo które dało się takim zrobić
na to nie mam słów >Ale pewnie jesteś jakimś neolibkiem który naoglądał się gówien od Brzydkiego Buraka (i dalej nawet już nie cytuje xD)
myślałem że jakoś poważniej będziesz bronił swojej racji ale się przeliczyłem xD
powiedz mi jeszcze na koniec co tracisz na tym że menel dostaje pieniądze? to że ty
@radson28: też mam taką nadzieję. Gnioty strusia bez prezydenta nie mają żadnej wartości. Liczę więc na spadek oglądalności. Do tego od teraz trzeba będzie za wszystko zapłacić, major już ma problem z tym że Mońka nie daje się tak ruchać na kasę jak Krzysio. Jak głód mu zaglądnie do dupy to szybko zatęskni za starosielcami. Z drugiej strony Słaaaawek ma teraz dużo bliżej do swojego obiektu westchnień i pewnie mu pomoże
@kvgewhr: Nie mogę np. znaleźć w Polsce mechanika samochodowego w wieku poniżej 40-50 lat, bo wszyscy którzy by normalnie poszli do zawodówek idą w patostreamy albo jutuberstwo. Albo, co gorsza, na gównostudia, które są jedynie przedłużeniem ich młodości, bo pracę i tak zaczynają jako wycieracze kibli. Ludzie tacy jak menel i ćpun pokazują, że to się opłaca, a młode naiwniaki łykają jak pelikany.

Idź do normalnego kraju gdzie nie ma patostreamów.
@mx-walnienty: no idąc tym tokiem myślenia to cały cywilizowany świat się zapadnie przez youtuberów xDD
i ty myślisz że takich youtuberów rośnie jak grzybów? wpisz sobie w youtube mój pierwszy vlog albo fortnite lajw z mordeczkami czy inne takie #!$%@? frazy xD myślisz że ktoś nie pójdzie do pracy ani do szkoły żeby nagrywać filmy 3 wyświetlenia? mało kto idzie w zawodówkę z innych powodów niż youtube szczególnie że teraz jest