Wpis z mikrobloga

@Rihter w drodze wyjątku, masz racje w sumie ciężko 10 plusów będzie uzbierać.
To zaczynamy. Styczeń jak się domyślacie lub nie, nadal idioci beda w QA w wersji 3.0. Styczniowy develop poinformuje was we work hard to deliver you 3.0. Tylko dla kogo jak nikt tego nie uzywa hehe. Luty miesiac, poczatek lub połowa lutego TestNet, marzec wrzuca na mainet. 9mscy zajela im wersja 3.0 to prawie rok brawo.
Wersja 4.0 czyli dynamic fees, i delegaty. Marzec , zaczna rework konsensusu z opłatami, to nie jest proste zadanie, ale łatwiejsze było bft z 3.0. Min 6mscy do 9msc pracy, 2021 rok przywitacie tylko wersje 4.0.
5.0 sideczajny. Zapomnijcie o słowie sajdczain. Bo sami jeszcze nie wiedza co z tym zrobic a ja tym bardziej xD. Podsumowując bedzie tak że tylko bedzie mozna robic ICO, tylko na co konu to?

#lisk
  • 5
@Rihter: Filozofii wielkiej nie ma, bo bynajmniej nic nie planuja wiekszego na 2020 rok jak coś sie zmieni to napisze. Gumowe ucho w pogotowiu jest;). A co powiesz na to, w sumie informacja do was wszystkich. Słuchy chodzą że.
Jeśli pojawi się info albo jakis filmik z Kordekiem na temat że musi sprzedać 1600btc na utrzymanie biznesu zalecam ewakuacje i to definitywną, albo jak sami zauwazycie obserwujac portfele. I know
@Lachudrinio Ty to piszesz w moim kierunku? Przecież ja tu chłopcze byłem przed relaunchem i ostrzegałem przed Kordkiem. Żaden biznes nie upada, jak Kordek sprzeda BTC to jeszcze przez kilka lat będzie sobie płacił pensje jako CEO.
@Lachudrinio Bedzie to musiał utrzymywać do momentu aż się nie skończy kasa z ICO. Gdyby teraz zamknął interes SEC by mu sie dobrał do dupy. W ICO liska brali również udział amerykanie. Kordek wie co robi i jeszcze przez długi czas będzie mógł się nazywać CEO and president.