Wpis z mikrobloga

matka wysłała ojca po zakupy, wrócił po 30 minutach z marketu. wyciąga powoli wszystkie produkty i na koniec robi taką skruszoną minę "no i wiertarkę sobie kupiłem", potem zaczyna wymieniać wszystkie jej pozytywne aspekty. opowiada jak była tania, ile lat będzie mu służyła i jaka to jest niezbędna. zachwala wiertarkę a z każdym słowem robi się coraz bardziej pewny siebie i podekscytowany. gdy już razem z matką wyszliśmy z kuchni mając dość wiertarki to podłączył ją do prądu i zaczął wiercić w powietrzu tworząc jakąś dziką melodię. WRRR WRRRRR WR WRRRRRRRR. i powtarza przy tym "ALE MOC!!!!!" "ALEE SILNAAA!!!!!". co się o------o z moim starym
#pasta
  • 59
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ultra ty nie rozumiesz. Jeżeli się z kimś umawiasz że coś konsultujesz to konsultujesz. Nie ważne czy to 100 czy 10 000 złotych. Sytuacja o której mowa to gość kupujący g---o wiertarkę w markecie z żywnością, jak myślisz jaki jest ich budżet?
  • Odpowiedz
@illustratum-monachus:
Zbyt gówniany by uznać go za normalnego gościa a nie pi##ę.
Fakt że musi takie zakupy z kimkolwiek uzgadniać nie świadczy o nim dobrze.
Sam pomysł wspólnego budżetu to też efekt jakiejś skrajnej niezaradności.
  • Odpowiedz
@ultra c---a treści w twoich komentarzach,

Fakt że musi takie zakupy z kimkolwiek uzgadniać nie świadczy o nim dobrze.

Jeżeli się zadeklarował to jego sprawa i nic o nim nie świadczy.

Sam pomysł wspólnego budżetu to też efekt jakiejś skrajnej niezaradności.

Kolejna bzdura. Kontrolowanie rodzinnego budżetu = niezaradność, ja p------e xD
  • Odpowiedz
@KakaowyTaboret:
Dla mnie to kulturowa egzotyka.
Nie bardzo kumam jak to funkcjonuje.
Przypomina pewnie muzułmański model rodziny.
Żona pyta cię czy może sobie za własne pieniądze kupić buty czy zatankować dlo pełna swoje auto?
Ja się nie pytam dlaczego kupiła mikser ona nie pyta po co mi wiertarka.
Jasteśmy dorośli mamy swoje pieniądze i wiemy na co nas stać.
  • Odpowiedz
@ultra skomentuje tak xD

Najpierw ubezwłasnowolnienie teraz muzułmański model xd

Nie nie pyta mnie czy może kupić buty. Ale zakup droższych artykułów konsultujemy że sobą zarówno wyciskarki jak i wkrętarki

Wiec- skończ z oskarżeniem mnie.
  • Odpowiedz
@ultra jakie ustalamy? W którym momencie przeszliśmy z osoby w komentarzu na mnie?

O co wovóle chodzi z tym budżetem?


Ale dobra, załóżmy że masz 10 lat i trzeba co wyjaśnić. Na każdy miesiąc robisz listę przychodów i wydatków i starasz się jej przestrzegać aby nie robić nie planowanych wydatków. A po co? Żeby nie r----------c 20k miesięcznie, mieć określoną poduszkę finansową, oszczędności zainwestowane w opcje o różnym ryzyku oraz określony wiek np. 45 lat kiedy masz odłożone tyle, że żyjesz z pieniędzy generowanych z własnych oszczędności.
  • Odpowiedz
przekroczone o tą wkrętarkę to z------s.


@illustratum-monachus:
Człowieku stosując takie zasady do dziś mieszkałbym w bloku woził się rowerem i był 20 lat po rozwodzie.
Jeśli brak ci kasy a nią nie szastasz to przyjżyj się stronie dochodów a nie kombinuj jak koń pod górkę czy zakup wiertarki potrzebnej do tego by nie wzywać majstra do drobnej naprawy r------ł ci twój budżet.
  • Odpowiedz
Jakbyś znał nawyki bogatych ludzi


@illustratum-monachus:
Rozumiem że poznałeś na jutubie i osiągasz to bogactwo.
Mój dziadek był tak zapobiegliwy bez jutuba.
Gdy był prawie bogaty przyszedł kryzys i został z niczym mimo lat wyżeczeń i spinania budżetu.
Doradzam rozsądek.
  • Odpowiedz
@ultra eh, nic nie rozumiesz. I nie zrozumiesz.

Człowieku stosując takie zasady do dziś mieszkałbym w bloku woził się rowerem i był 20 lat po rozwodzie.

C--j mnie obchodza twoje opowieści xD

drobnej naprawy r------ł ci twój
  • Odpowiedz