Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Miriki podzielę się z wami moim problemem. Mieszkam wraz z moją narzeczoną, tworzymy całkiem zgrany związek. Wspieramy się, spędzamy razem czas, w skrócie czujemy się razem dobrze. Prawie sielanka, lecz od początku związku mamy problem w sprawach seksualnych. Na wstępie dodam, że jesteśmy dla siebie pierwszymi partnerami. Na początku różowa nie była chętna do współżycia, seks zdarzał się bardzo rzadko i nie było z jej strony inwencji. W zasadzie seks jak się zdarzał by niezwykle kiepski, różowa leżała na plecach jak kłoda i tylko czasami się poruszała by lekko zmienić ułożenie. Co ciekawe różowa była bardzo przejęta i pytała z troską czy było mi przyjemnie. Ze swojej strony starałem się robić wszystko, by moja narzeczona była spełniona, długa gra wstępna i mineta, to zawsze jest podstawa. Przez półtora roku nic się nie zmieniło, więc poszliśmy do seksuologa. Przeszliśmy przez terapię, podczas której wyszło, że rodzice narzeczonej wtłoczyli jej do głowy, że #seks to straszne zło, było przyczyną problemów. Po wizytach u seksuologa, seks stał cię częstszy. Robimy to średnio raz na dwa tygodnie, czasem na półtora tygodnia. Może szału nie robi, ale moim zdaniem wystarczająco. Najgorsze jest to, że stosunek dalej wygląda jak wygląda, czyli brak inicjatywy ze strony różowego. Jest to dla mnie torchę przytłaczające, czasami wolę sobie zwalić, niż przejmować się tym. Obecnie jestem na etapie rozmawiania z różowym Zastanawiamy się też nad ponowną wizytą u seksuologa. Drogie mirki warto dbać o zdrową relację w związku. Życie seksualne jest ważne i nie bójcie się udać do specjalisty.
#zwiazki #seks

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: [Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok](https://st.pl/$xvynkdla)
  • 218
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@programista1992: Jeżeli uważasz się za typa na poziomie sławnego tenisisty, który ma dobre geny to pozdrawiam. Swoją drogą musiałbyś trafić na straszne dno, żeby kobieta dla pieniędzy zrobiła sobie dziecko o słabych genach.
  • Odpowiedz
@programista1992: Ojej biedny, bo kobiety mu sygnałów nie dają. Nikt nie mówił, że będzie łatwo. Szukanie partnera to przebieranie w gównie, niezależnie od płci. Większość ludzi jest #!$%@?, mało jest tych wartościowych. To, że ciężko ich znaleźć, bo zazwyczaj w Twoim wieku są już dawno w udanych związkach nie znaczy, że nie istnieją.
  • Odpowiedz
Nikt nie mówił, że będzie łatwo.

Zwlaszcza dla faceta a juz brzydkiego to bardzo trudne. Nie zamierzam przepływać oceanu fekaliów by BYĆ MOŻE po 10 tysiacach prób znaleźć jakąś przeciętniarę, która nie ćwiczy na siłce i nie trzyma diety (ja ćwiczę i trzymam dietę). O wiele bardziej sie oplaca isc do szczuplej, wysportowanej prostytutki.

Szukanie partnera to przebieranie w gównie, niezależnie od płci. Większość ludzi jest #!$%@?, mało jest tych wartościowych.

Prawda, ale kobiety, zwlaszcza atrakcyjne, maja wielokrotnie latwiej. To od faceta sie wymaga by zagadal, wzial numer, zaprosil na randke i prowadził związek.

To,
  • Odpowiedz
@programista1992: Już Ci kiedyś opowiadałam jak wygląda to podbijanie ze strony facetów w przypadku atrakcyjnej kobiety. Do mnie odwagę mieli podbijać same Sebki i inne Koksy xD nie zapomnę tych żałosnych randek, które kończyły się kiedy mówiłam o planach na studiach, bo ich to ewidentnie nauka nie kręciła xD dobrze, że już pewnie nigdy nie wrócę na rynek matrymonialny, bo nie chciałabym znowu tego przechodzić. Może w obecnych czasach na
  • Odpowiedz
Już Ci kiedyś opowiadałam jak wygląda to podbijanie ze strony facetów w przypadku atrakcyjnej kobiety. Do mnie odwagę mieli podbijać same Sebki i inne Koksy xD nie zapomnę tych żałosnych randek, które kończyły się kiedy mówiłam o planach na studiach, bo ich to ewidentnie nauka nie kręciła xD dobrze, że już pewnie nigdy nie wrócę na rynek matrymonialny, bo nie chciałabym znowu tego przechodzić. Może w obecnych czasach na tinderach jest inaczej,
  • Odpowiedz
@programista1992: Problem w tym, że mi się faceci zaczynają podobać dopiero po bliższym poznaniu, więc jak. Na szczęście raczej już nigdy nie będę singielką, więc mnie to nie dotyczy.

Właśnie Ci wymieniłam przykład, który robi te statystyki. Kobieta siedzi z dwójką małych dzieci, nie ma chwili na odpoczynek, a dla tatusia na pierwszym miejscu są kumple i piwko. Nie biorą się z powietrza, bo takich m. in. przypadków jest mnóstwo.
  • Odpowiedz
@Point6: wiesz co to jest piramida potrzeb? Próbujesz stawiać potrzebę miłości i bliskości na równi z zaspokojeniem seksualnym, to tak nie działa. To zwyczajnie niedojrzałe, płytkie. Nie widzisz tego? Dowody anegdotyczne nie mają wartości w dyskusji. To poziom "byłeś w Ameryce? No, a ja znam kogoś, kto był i opowiedział mi to i owo", bez znaczenia w odniesieniu do ogółu.
Epidemia depresji i wyobcowania młodych ludzi to mało? Popularność serwisów
  • Odpowiedz
@system_shock: Piramida potrzeb to nie jest fakt naukowy, lecz hipoteza postawiona przez jednego psychologa. Dodatkowo hipoteza z 1943 roku. Wtedy psychologia, była bliżej filozofii. Głównie dlatego, że ówczesna wiedza na temat mózgu była bardzo niska.

Unlike most scientific theories, Maslow's hierarchy of needs has widespread influence outside academia. As Uriel Abulof argues, "The continued resonance of Maslow's theory in popular imagination, however unscientific it may seem, is possibly the single most telling evidence of its significance: it explains human nature as something that most humans immediately recognize in themselves and others."[19] Still, academically, Maslow's theory is heavily contested.


Epidemia depresji i wyobcowania młodych ludzi to mało? Popularność serwisów typu Tinder, Badoo, serwisów społecznościowych pokazujących zakłamaną rzeczywistość też nie jest bez wpływu na taki stan rzeczy. Wszystko się kręci właśnie wokół niezobowiązującego seksu, wszelkie relacje są spłycane. To nie służy nikomu na dłuższą
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Point6: nie zamierzam kłócić się z nauką.
Jestem pewny, że dla mnie seks bez więzi emocjonalnej, jedynie mechaniczny nie ma racji bytu, kłóci się z moim podejściem do tych spraw.
  • Odpowiedz