Wpis z mikrobloga

Paczka doszła w wigilię :) ale dopiero teraz mam czas się pochwalić ;) tak że tego
@Lim3 to złoto wśród różowych pasków, paczuszka genialna ;) nawet się spodziewałem się że taka paczkę dostanę, byłem przekonany że dostanę dużo słodyczy plus jakiś gadżet i co? BAM! Całkowicie się nie spodziewałem takiej paczuszki, wszystko przydatne, nic nie jest zbędne! Genialne!

Dziękuję Ci serdecznie za paczuszkę bo naprawdę genialna, a herbata nie dość że ładne opakowanie to pachnie obłędnie a smak ... Brak słów by go opisać ;) od razu była robiona i przez całe święta pita przez wszystkich ;) od dziś święta będą mi się z jej zapachem i smakiem kojarzyć a nie z mandarynkami ;)

Kolorowanka ha! Teraz mogę się cofnąć do czasów dziecka i zapomnieć i problemach życia współczesnego ;) no i tęczowa zdrapka ... Nie wiedziałem że takie coś istnieje! Genialne! Mocny odstresowywacz! Folia bąbelkowy ma silną konkurencję! Polecam gorąco. Tak samo jak takie bajery jak ogrzewacze do rąk ;)

No i świeczka choinka ... Społonela na stole wigilijnym xD

No i najważniejsze książki ... Do pszczółek nigdy ich nie za wiele bo temat nie jest tak oczywisty jak by się wydaje a wiedzy na ten temat nigdy nie za wiele, mam nadzieję że uda mi się z nimi cało przetrwać pierwszy sezon i nic mnie nie zaskoczy podczas ich hodowli. A co do opowieści ... Matulka mi ją zabrała :( no ale matulce się nie odmawia ;) więc będę musiał na nią trochę poczekać aż ja pochłonę.

Jak oceniam paczkę?
Zapakowanie - 10/10 - nie był to karton, zaklejony taśma (ja dałem zaklejony taśma i mi wstyd z tego powodu), dodatkowo każdy z prezentów był z osobą zapakowany w papier prezentowy (że ja na to nie wpadłem pakując swój ...)
Termin dostawy paczki - 9999/10 - paczka doszła do paczkomatu w wigilię, dostałem prezent na święta, nie przed a dosłownie w święta ... Więc nie dostałem prezentu na święta a dostałem w święta ;) no i jeszcze w trakcie zmieniłem paczkomat i nie był to problem!
Zawartość - 9999/10 - w pełni świąteczna zawartość paczki. Odbieramy paczkę, otwieram, a tam paczka która jest idealnie wpasowana na święta. W jej zawartości czujesz duszę świat. Elementy świąteczne które jeszcze bardziej podkręcają świąteczną atmosferę i też elementy mocno spersonalizowane do mojej osoby. Najlepszy prezent jaki dostałem w życiu. Zazwyczaj to były prezenty typu "o bo to fajne jest to mu dam", "ja to lubię to niech on ma" a nigdy nie był do tej pory prezent który jest na prawdę robiony dla mnie. Jestem mega podjadamy zawartością ;)



#wykopaka
KosmicznyPolityk - Paczka doszła w wigilię :) ale dopiero teraz mam czas się pochwali...

źródło: comment_mzIgFqACV0Sdr6K04pbTR1TOIL5ziDfI.jpg

Pobierz
  • 2