Wpis z mikrobloga

@Left_Hand_Path: Mam HD 669, miałem też na głowie słuchawki za 500 i za tysiaka i żadne nie zrobiły na mnie takiego wrażenia jak Superluxy. Nawet jeżeli nie są od nich lepsze a to jedynie subiektywne odczucie, to w sumie wszystko mi jedno bo mi odpowiadają i do tego w ten czy inny sposób zaoszczędziły mi parę stówek.
  • Odpowiedz
@farmaceut: Porównywałem z K702 i HD600 te 681 Evo i zwykłe 681. Nawet się na Superluxach słuchać nie chciało. Do tego one grają Vka co mocno mnie gryzie bo jakość średnicy kuleje zwyczajnie. Gdzie takie GS1000 mimo wycofania tego pasma pokazują klase. Tak wiem że to inna pólka ale okazało się że takie strojenie to nie musi być karykatura.
  • Odpowiedz
@Left_Hand_Path: @TheDuck: Mi zalezy na sluchaweczkach do ... 250-300 PLN. Bede wylacznie sluzyly do ogrywania gitary elektrycznej w domu - nic poza tym. Jeżeli za niższą cenę mogę znaleźć niewiele różniące się, to po co przeplacać? Wzmacniacz to Roland Cube 20GX
  • Odpowiedz
@farmaceut: No to może jednak HD669 to coś dla Ciebie, mają płaskie pasmo poza samą górą powyżej 4-5khz gdzie jest trochę podbite. Z wad to niestety nie należą do wygodnych przy dłuższym noszeniu.
  • Odpowiedz