Wpis z mikrobloga

@borysszyc ciężko nazwać to daniami ale w pewnym sensie nimi są. Po prostu zamiast klasycznego menu masz do wyboru 3 lub 5 (momentów) każdy moment opisuje Ci kelner bo karta momentów powie Ci niewiele co dostaniesz.. cały lunch trwa około 3H z gadaniem kelnera i jedzeniem momentow
  • Odpowiedz
to dziewczyna musi tańczyć jak Wy zagracie, a nie na odwrót, ale myślę, że to zły portal aby ludzie potrafili to zrozumieć


@Elaviart: @cukrowyburakatakuje: ja tu widzę namiętnego czytacza Gry Neila Straussa, piwniczka który wierzy, że wystarczy poznać tajny szyfr i można otworzyć każdy sejf jakim jest kobieta xD.

Ciekawe czy już chodził na spotkania PUA, czy dopiero jest na etapie fascynacji tematem
  • Odpowiedz
@neib1: Ja tylko staram się wytłumaczyć czym jest wdzięczność wydaję mi się, że seks dla kobiety nie jest czymś nieprzyjemnym.Waszym zdaniem najlepiej wypić za darmo, zjeść a później pośmiać się z koleżanką jakiego to poznałam frajera
@Nieprzyjazny_Ziemniak: Możecie mi wytłumaczyć czemu jestem tutaj nazywany piwniczakiem bo kompletnie nie rozumiem tego określenia.
  • Odpowiedz
Ja tylko staram się wytłumaczyć czym jest wdzięczność


@cukrowyburakatakuje: wszystko co piszesz brzmi jak brednie patusa, gdzie kobieta ma obowiązek dawać dupy za fanty. ty nie tłumaczysz niczego, bo każdy wie, że to brednie. ty się tylko ośmieszasz i nie jesteś traktowany poważnie
  • Odpowiedz
Ciekawe czy już chodził na spotkania PUA, czy dopiero jest na etapie fascynacji tematem


@Nieprzyjazny_Ziemniak: Jak tak teraz patrzę to faktycznie @cukrowyburakatakuje może być już po utopieniu 2000 PLN, w takim razie nie powinno dziwić, że przynajmniej na wykopie stara się forsować poglądy za które zapłacił.

Możecie mi wytłumaczyć czemu jestem tutaj nazywany piwniczakiem bo kompletnie nie rozumiem tego określenia.

Dostałeś konkretne cytaty, wytłumaczenie, czmychnąłeś przed podjęciem polemiki a
  • Odpowiedz
  • 5
Okazało się że źle przeczytał i butelka wina to nie jest 80 zł a 800 xDD


@Cheeseburgg Ciekawe, czy koleżanka przy takiej okazji była silną, oraz niezależną kobietą i podzieliła rachunek na pół, albo chociaż coś się dołożyła, czy po prostu nażarła się za darmo i jeszcze w podzięce wyśmiała gościa? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz