Wpis z mikrobloga

  • 91
-P0lki to #!$%@?, bo pewnie często dają dupy
-P0lki to #!$%@?, bo nie dają dupy za postawienie im czegoś
- a jak odmówią randki to też #!$%@?, bo księżniczka pewnie szuka nie wiadomo kogo
  • Odpowiedz
Jeżeli uważacie, że prawdziwa relacja damsko-meska polega na tym, że stawiacie wszystko dziewczynom i nie oczekujecie nic w zamian to w mojej ocenie jesteście zwykłymi frajerami. Możecie mnie obrażać od piwniczakow i #!$%@? nie mam zamiaru z tym dyskutować i chwalić się moimi osiągnięciami co do dziewczyn, ale pamiętajcie, że to dziewczyna musi tańczyć jak Wy zagracie, a nie na odwrót, ale myślę, że to zły portal aby ludzie potrafili to zrozumieć
  • Odpowiedz
Zainwestował sporo pieniędzy więc coś mu się z tego powodu należało ale jak widać Twoja koleżanka nie posiada godności


@cukrowyburakatakuje: No należało mu się - zwykła wdzięczność. Ale nic więcej. Sugerowanie, że "sporo pieniędzy" ma oznaczać seks (czy cokolwiek innego) to debilizm najczystszego sortu.

To nie była transakcja kupna-sprzedaży tylko jak sam napisałeś "inwestycja". A inwestycja ma to do siebie, że może się nie zwrócić.
  • Odpowiedz
takim razie rozwiń proszę swoje przemyślenia na temat przyzwoitości ludzkiej w tym kontekście. Naprawdę uważasz, że przyzwoitość nakazuje kobietom oddawanie swoich ciał jeśli mężczyzna wydał odpowiednią ilość pieniędzy? A cóż każe ci myśleć, że ciało jest wszystkim co kobieta może zaoferować? To też ma coś wspólnego z przyzwoitością? Czy jeśli ktoś postawi ci wino za 800 zł to też będziesz czuł się zobowiązany dać mu dupy? Chciałeś podyskutować no to łap parę
  • Odpowiedz