Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 20
Irlandia wprowadza ochronę lokatorów oraz określa ustawą limit procentowy maksymalnej kwoty za wynajem.

Właściciel nieruchomości nie ma prawa decydować o swojej własności hurr durr!

Właściciele nieruchomości w #krakow i nie tylko byliby w rozpaczy gdyby takie coś weszło w Polsce.

TOŻ TO KOMUNA! #pdk

https://poloniairlandia.pl/ochrona-lokatorow-wchodzi-w-zycie-nowe-przepisy-w-irlandii/

#kapitalizm #antykapitalizm
  • 71
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@yamnichek_pyesio: Porównej sobie wypowiedzi skrajnej lewicy i skrajne prawicy w Polsce, bo tutaj możemy głosować. Nie mydl oczu.

Korwin: "żadnego smogu w Warszawie nie ma".
Porównaj sobie to z wypowiedzią Ikonowicza i zastanów się kto lepiej zadba o powietrze, o życie i zdrowie Polaków.

@angor86: Dalej to nie jest prawdziwy debil? Ile k---a trzeba debilnych wypowiedzi tego oszołoma? tysiac to za mało?
Solstafir - @yamnichek_pyesio: Porównej sobie wypowiedzi skrajnej lewicy i skrajne pr...
  • Odpowiedz
I ten sam Korwin mówiący tutaj: "W Warszawie jest większy smog" (porównywał do Krakowa).

No ale kuce powiedzą że my nie rozumiemy myśli mistrza, Korwin nie jest prawdziwym kapitalistą, a Ikonowicz nie jest prawdziwym socjalistą tylko dyktator z Korei nim jest, który dziedziczy władzę tak jak to się Korwinowi podoba.
Solstafir - I ten sam Korwin mówiący tutaj: "W Warszawie jest większy smog" (porównyw...
  • Odpowiedz
@Solstafir:

Jeden jakiś osioł tutaj broni Korwina


Nie broniłem Korwina w tym wątku, jedynie zwróciłem uwagę na fakt, że istnieją medyczne kryteria debilizmu (podobnie zresztą jak np. imbecylizm), których Korwin nie spełnia.
Wiadomo jednak, że ekstremizm prowadzi do urojeń. Korwin twierdzi, że smogu nie ma. Ty twierdzisz, że Korwin jest prawdziwym debilem. Obaj nie macie racji.
  • Odpowiedz
Nie broniłem Korwina w tym wątku


@angor86: No to powiedz wprost. Jest prawdziwym debilem czy jest nieprawdziwym debilem?
I ta ustawa jest naprawdę dobra dla biednych czy nie?
I mam rację że zwiększenie podaży na rynku obniża cenę czy to też jest "nieprawdziwa marksistowska
  • Odpowiedz
@angor86: Przeedutowałem, gdyż uznałem że z debilami nie warto poważnie rozmawiać. Korwinowi i kucom nie idzie wytłumaczyć. Z was sie trza śmiać. W sumie zachowujecie się tak jakyście chcieli żeby z was się śmiać.
Szkoda że jesteście politycznymi trolami.
  • Odpowiedz
@angor86: A ty ciągle nie potrafisz odpowiedzieć na pytanie czy korwin jest prawdziwym debilem czy nieprawdziwym.

klasa średnia która weźmie kredyty - nabijając kasę bankom.


@angor86: Niższa cenia to niższy kredyt a może nawet
  • Odpowiedz
@Jaracz_Joint > nie mogły by zostać podniesione koszty najmu powyżej progu w ustawie. Jaki typowy błąd logiczny - nie rozumiem tematu ale się wypowiem xD

Ale brednia. Czyli chcemy żeby państwo regulowało cenę wynajmu mieszkania.. ty tak poważnie? Poważnie chcesz doprowadzić do sytuacji że wynajem nory na zadupiu kosztuje tyle samo co świetnie wykończonego mieszkania w centrum? Spowoduje to drastyczny spadek standardu imetrażu wynajmowanych lokali. Znowu że szkodą dla najemców. A
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@albert107: I prawidłowo. Uniemożliwia to osobom które posiadające duże aktywa na wykup nieruchomości w celach zarobkowych. Handel nieruchomościami powinien zaspokajać podstawowe potrzeby człowieka - schronienie - a nie być źródłem przychodu.

Masz pieniądze które chcesz zainwestować? Otwórz biznes, daj ludziom pracę.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@albert107: a teraz przedstawię dobre strony:

Nie opłacalność wynajmowania mieszkań -> sprzedawanie mieszkań -> duża konkurencja mieszkań na rynku -> spadek cen -> więcej osób jest w stanie kupić mieszkanie zamiast je wynajmować.
  • Odpowiedz