Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 45
Ja wirm, ze wykop to miejsce, gdzie można przeczytać sporo idiotyzmów. Ja wiem, że one bardzo często są plusowane. Wiem też, że ilekroć sądzisz, że głupota na wykopie osiągnęła szczyt i pewnej granicy nie przekroczy, to ktoś cię wyprowadza z błędu.

Ale polski Wiedźmin lepszy od netflixowego? Serio?

Tak, czytam takie opinie na wykopie i coraz częściej widzę, że to nie trolling, tylko ktoś tak na poważnie. Nie będę się na ten temat rozpisywać, po prostu streszczę:
+
Fajna muzyka
Żebrowski
Zamachowski
-
Beznadziejny scenariusz
Beznadziejna scenografia
Beznadziejne i biedne kostiumy
Denna choreografia (spece od aikido konsultowali walki, trzymajcie mnie)
Beznadziejne i biedne rekwizyty
Efekty specjalne nawet nie są godne skomentowania
Potwory to jakaś kpina
Obsada to chyba największy policzek w twarz, wrzucenie tam Stępnia czy Paździocha to była zwykła bezczelność, dobrze że Karolak nie był jeszcze popularny.
Gra aktorska rodem z teatru telewizji
Zmiany w fabule były dalece bardziej niedorzeczne niż u netflixa (wiedźmińska szkoła dla dziewcząt, wtf?)

Normalnie to olewałem takie głosy, ale to się zaczyna rozpowszechniać jak jakaś plaga, co jest najlepszym dowodem na to, iż głupota jest zaraźliwa.
Weźcie sobie to coś jeszcze raz obejrzyjcie, zanim zaczniecie opowiadać bzdury.

#wiedzmin #shitwykopsays #film #seriale

Kleki_Petra - Ja wirm, ze wykop to miejsce, gdzie można przeczytać sporo idiotyzmów. ...

źródło: comment_z0swNqJHmxCwNx7dEQFdJJoLX4TaKRoi.jpg

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
wysrana prosto z lewackiego zada showrunnerki


@arsenalista: Ja #!$%@?, typowy malostkowy polaczek dla którego wszystko na zachodzie to lewactwo i w ogóle be xD

Nic #!$%@? nie można dotknąć, nieważne, że #!$%@? - ważne, że nasze i wara. Jesteś tym typem dla którego komuna była zła bo nie była nasza
  • Odpowiedz
Ja #!$%@?, typowy malostkowy polaczek dla którego wszystko na zachodzie to lewactwo i w ogóle be xD


@kobiaszu: tak się tylko przyczepie, że akurat showrunnerka jest zadeklarowaną lewaczką ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kleki_Petra: Panowie Ryszard Kotys i Marek Walczewski to bardzo dobrzy polscy aktorzy, a to że ich kojarzysz tylko z dwóch komediowych serialów to tylko Twój problem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Zajcu94: Twoim problemem jest, że uważasz, iż warsztat aktorski powinien być jedynym kryterium obsady postaci. Oni do swoich ról nie pasowali.
Wsadziłbyś Krystynę Feldman w roli Renfri, bo dobra aktorka?
  • Odpowiedz
  • 1
Jestem fanem zarówno gier jak i książek i muszę powiedzieć jedno. #!$%@? naprawdę Henry cavill Gra tak że naprawdę byłem w stanie uwierzyć w jego postać. Moim zdaniem poza haosem narracyjnym to świetny serial. Haos można wytłumaczyć kwestia materialu źródłowego bo jednak ciężko jest zrobić płynny ciąg przyczynowo skutkowy ze zbioru opowiadań dziejących się w różnych miejscach s różnym czasie. 3/4 ludzi hejtuje tylko że względu na "brak słowiańskości ", której w
  • Odpowiedz
  • 3
Rozumiem że każdy ma prawo do własnego zdania ale większość hejtujacych nastawiło się w ten sposób że choćby serial okazał się filmowym arcydziełem lepszym od władcy pierścieni i got razem wziętych oni i tak wylali by wiadro pomyj bo "hurr durr murzyn elf"
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kleki_Petra: ogólnie to nie oglądałem ani Wiedźmina polskiego, ani tego od Netflixa, książek też nie przeczytałem, a gry od CDP są w kolejce do ogrania, więc ogólnie to na wojenki mam wyłożone

ale gościu, ograniczać Ryszarda Kotysa czy Marka Walczewskiego tylko do ról Pazdziocha i Stepnia? Pojdzmy krok dalej, zignorujmy role Marka Perepeczki bo grał kretyna komendanta w 13 Posterunku, Ewy Szykulskiej czy Marka Siudyma, bo grali w sitcomie o facecie
  • Odpowiedz
  • 0
@Kleki_Petra Akurat przywolales dwóch aktorów, którzy idealnie pasowali do swoich ról w polskim serialu. Pan Kotys grający mendowatego strażnika już wcześniej dał się poznać polskiej publiczności jako typowa medna - "Rozmowy kontrolowane" ciekawa postać epizodyczna funkcjonariusza MO oraz jako odtwórca roli Paździocha w serialu komediowym. Co do pana Walczewskiego czyli wspomnianego przez Ciebie wyżej Stępnia to aktor w moim odczuciu idealnie oddał ducha książkowego błędnego rycerza Eycka z Denesle. To co natomiast
  • Odpowiedz