Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
K---a Mirki od dzisiaj chyba taguje jako #przegryw XD

Ogólnie nie jestem jakimś chadem, taki raczej góra 7/10, 178 cm wzrostu, lvl 20, ale jakiś kompleksów zbytnich nie mam, zawsze dogadywałem się z laskami i nawet bywałem w dłuższych związkach, ale to co się odjaniepawliło w tym tygodniu to jakiś hit. Poznałem tydzień temu jedną dziołchę po internetach, już nawet nie ważne jak i gdzie, ale odpowiadała mi pod każdym względem, inteligentna, wrażliwa, miła, ładna, spełniała też kilka moich kryteriów dość nietypowych, w dodatku w opór się angażowała w tą znajomość i nawet momentami sama zaczynała i prowadziła rozmowę, była z moich okolic, więc już coś zagajała o spotkaniu nawet, no myślę sobie cud się stał. Od początku wiedziała mniej więcej jak wyglądam, tzn widziała jakieś c-----e zdjęcia albo takie gdzie jest kawałek ryjca i myślałem sobie że wszystko jest git.

Aż tu w poniedziałek dostała moje normalne, dobre zdjęcie całej mordy w dobrym świetle i od tamtej pory straciła zainteresowanie i mnie olewa XD Co zabawne to nawet w sposób pół żartem dała mi do zrozumienia że brzydki jak dla niej jestem. Łudzę się że to przez święta, że jest zajęta itd i zaraz nasza znajomość wróci do normy, ale tak szczerze to taka nadzieja głupiego.

Zastanawia mnie to też pod innym względem, bo ok, rozumiem że mogę się jej nie podobać, ale dogadywaliśmy się naprawdę świetnie i nawet jeśli przez mój krzywy ryj nie wyobraża sobie wejścia into związek, to przecież chyba nie powinno jej to robić różnicy w normalnej znajomości. Ja mam masę koleżanek które bym kijem przez domofon nie dotknął a normalnie gadamy i potrafimy czasem się spotkać i dobrze razem bawić, a ona już kompletnie chyba chce znajomość zerwać. Pocieszcie mnie Mirasy bo mega mi przykro. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#przegryw #p0lka #tinder #zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki #logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: [Wyjazdy studenckie](https://st.pl/$xvynkdla)
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

OP: @ravau wali mnie tam ten system oceniania, chodziło mi o to że nie jestem jakimś apollinem, ale potrafię się wielu dziewczynom podobać i spotkałem się z jakimś zachwytem nad moim wyglądem, jak i (np w tym przypadku) sugestią o krzyworyjstwie. Już się tak nie podniecaj mirku XD

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: nie podniecam się, wręcz przeciwnie.

Jeśli było by tak, że się podobasz wielu dziewczynom, to byś się nie przejmował odrzuceniem przez jedną - której na żywo nawet nie poznałeś xD więc się zdecyduj, bo albo ci przykro, albo masz wiele alternatyw xD
  • Odpowiedz
OP: @ravau Bo tu nie chodzi o to że mi przykro bo żadnej innej nie znajdę i nikomu się nie podobam, jakby mi zależało na kimkolwiek to bym se znalazł kogokolwiek XD tu chodzi o to że ta spełniła kilka moich bardzo podstawowych wymogów o które tak normalnie ciężko, dlatego też zrobiłem sobie jakąś nadzieję.

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • Odpowiedz