Wpis z mikrobloga

Mirki, trenuję na siłowni od pół roku (wcześniej jakieś epizody, a teraz regularnie). Zawsze byłem grubszy, teraz bez diety poleciałem kilka kg w górę, czuję że jest lepiej mięśniowo ale należałoby wziąć się za zrzucanie tłuszczu. Aktualnie "stacjonuje" w miasteczku, w którym jest dwóch trenerów (tak, serio :D). Są to znajomi znajomych i nie chciałbym z nimi podejmować współpracy.
Kiedyś dwa razy próbowałem, przekopywałem internet, układałem na tej podstawie redu ale nie mogę tego skumać i znowu skończy się na niczym. Stąd mam wrażenie że jedynym wyjściem jest zakup dietki u któregoś z internetowych układaczy. Dajcie namiar na coś takiego, sprawdzonego, sensownego.
#dieta #silownia #mikrokoksy #mirkokoksy
  • 11
  • Odpowiedz
@vivanat ja korzystałem z fabryki siły dla ukladnania treningu jak i diety. Co prawda bardziej korzystałem z ich treningu, a dietę potraktowałem bardziej jako wskazówki i punkt wyjścia, ale 14kg w dół mam na liczniku obecnie. Planuje ponownie z nich skorzystać dla kolejnego etapu budowania masy i pozostałej redukcji
  • Odpowiedz
@vivanat: jeśli nie zależy ci na masie mięśniowej a jedynie na redukcji tkanki to trzymaj się proporcji 2-2.5b 1t a wegli tyle żeby wejść na 0 kaloryczne ( użyj jednego z kalkulatorów w necie do ogarnięcia jakie masz zapotrzebowanie ). Po dwóch tygodniach zobacz czy zmienia się waga i obcinaj kcal. Nie ma sensu kupowania diety, bo dieta powinna być wygodna i elastyczna, taka na której się dobrze czujesz, cZyli taka
  • Odpowiedz