Wpis z mikrobloga

Disco polo to rak trawiący muzykę. Mamy od #!$%@? świetnej, wartościowej muzyki (życia nie starczy żeby wszystkiego przesłuchać) i młodych artystów, ale ludzie i tak wolą tę podmuzykę, bo nie angażuje ich intelektualnie. To muzyczny odpowiednik Trudnych Spraw albo innego badziewia lecącego cały czas w TV. Jak słyszę te prymitywne bity, te tandetne melodyjki na jeszcze bardziej tandetnych keyboardach, ten #!$%@?ący, autotune'owany głosik oraz te infantylne i po prostu debilne teksty (pisane pewnie na kiblu), to rzygać mi się chcę. Krowy doić, a nie za muzykę się brać, #!$%@? wieśniaki.

#discozpola #discopolo #rant i chyba trochę #pasta
  • 36
@CojonesComoMelones: dźwięk mikrofali wyrwał mnie z letargu, uzmysłowi ze idealny czas by popcorn miał odpowiednią temperaturę, wilgotność, nasłonecznienie i #!$%@? wie co jeszcze by swym smakiem pieścił moje zmysły już nadszedł. Czaju ostygło do odpowiedniej temperatury. Wiec mając swoje dwa atrybuty zasiadam na stanowisku i mogę się chełpić tym festiwalem #!$%@? jak zawsze się zaczyna gdy ktoś wyciąga kija z dupy który okazuje się prętem zbrojeniowym na budowę kolejnego mostu do