Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 44
Zastanawiam się ile cm mogę urosnąć, jeśli przez około pół roku będę każdego dnia wisiał na drążku kilkanaście razy, rozciągał się dużo, biegał i ćwiczył sprinty. Dodatkowo chcę spać po 8-9h w idealnej pozycji na plecha bez żadnych poduszek (to akurat nie będzie problemem). Pilnował prawidłowej postawy oraz robił ćwiczenia korekcyjne. Zacznę też być na nadwyżce kalorycznej, jeść mega zdrowo, dużo warzyw, owoców, tłuszczy, witamin i minerałów. Celuje po jakichś 5/6 miesiącach w 1-2cm. Nawet jeśli nie urosnę to i tak będę wyższy przez wiszenie na drążku, spanie na plechach i rozciąganie.
#oswiadczenie #challenge
  • 49
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Cyclonus: Nie jestem zdeterminowany, lubię eksperymentować na sobie po prostu.

@armaniszwagier: owszem działa to tylko "na chwilę" ale warto spróbować. Robiąc regularnie wszytko to co opisałem efekty będą na pewno. Wiadomo, że gdybym przestał to po tygodniu czy dwóch wszytko wróciłoby do normy.
Mimo wszystko, ślepa wiara, bez żadnych podstaw naukowych pozwala mi mieć nadzieję, że dzięki temu na stałe urosnę chociaż 1cm. Mam 22 lata, może jeszcze coś ugram.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 48
@Cyclonus: Lubię eksperymenty po prostu. Biorę każdego dnia zimne prysznice, hiperwentylacje, robię np. 30 dni bez kawy, 30 dni bez social mediów, 30 dni bez walenia itp. xD chcę sprawdzić czy mi to coś da, nie chce z góry zakładać niepowodzenia. A jeśli przy okazji będę bardziej rozciągnięty, miał lepszą postawę i dzięki temu chociaż trochę będę wyższy to dla mnie to już sukces.
Nie robię tego dla nikogo ani nie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@TrollingMasterNinja: 170cm

@MartinCh: luzik arbuzik, chodziło mi bardziej o dostarczenie odpowiedniej ilości witamin i minerałów, nie ma co przesadzać z owocami. Mam wiedzę na temat diety, kalorii, itp. trenuję kalistenike i zdarzały się kilkumiesięczne okresy gdzie wszytko warzyłem i wrzucałem w fitatu.
Dziękuję za poradę mimo wszystko.
@GalNoname: współczuję.
193cm tutaj. Chciałbym być 5cm niższy.

W firmie chłopaczek 165cm robi, kobitę ma 165 oficialnie, ale wg mnie jest wyższa. Pozytywny człowiek, uśmiechnięty. Jego wykluczam, to nie on będzie wisieć, aby nadrobić te 2cm do swojej już żony.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ravau: ach, teraz już rozumiem.
Mimo wszystko nie mam jakichś problemów z powodu mojego wzrostu i na prawdę nie uważam się za przegrywa. Chociaż wiadomo, gdybym miał wybór to chciałbym mieć te 187/188cm.