Wpis z mikrobloga

@pogop: Serio ktoś narzeka na Cavilla? Przeglądam hasztag i raczej ludzie mają problem z innymi elementami, rzadko ktoś w jakichkolwiek recenzjach na niego narzeka. Najczęściej wymieniane problemy to chyba scenariusz, kiepskie CGI, kilka castingów, scenografie i kostiumy.
@pogop: Mi się podobał. Nawet kolorowi aktorzy jak ziomek, który grał Vilgefortza wypadli całkiem spoko i wczuwali się w rolę. Tylko jakość czasami wygląda biedacko i obraz jest pokazany bez powodu pod kątem. Plus multietniczni wieśniacy w krainie wzorowanej na średniowiecznej Europie to totalnie z #!$%@? i szkaluje za to, a cyganka Triss i ta Makumba grająca Fringille mnie #!$%@?ą samym swoim bytem na ekranie XD Ale ultra propsy, dla Cavila,
@AntyNWOpl: Z Cavillem śmieszna sprawa, bo z jednej skrajności sporo osób poszło w drugą. Osobiście uważam, że zagrał bardzo dobrze i oczywiście wzbudza szacunek zaangażowaniem, ale IMHO kwestia gładkości tego aktora nie zniknęła. Jeśli już brali Cavilla, to mogli się przyłożyć do charakteryzacji. Dołożyć mu - chocby nawet i niekanoniczną - bliznę na twarzy, czy coś w tym stylu. Trochę ciężko zrozumieć niechęć do wiedźminów, gdy ma się przed oczami Cavilla,
Sapko


@pogop: Sapkowski dostał za to hajs więc to żaden wyznacznik. Aprównął by nawet gdyby Geralt gonił Froda za pierścieniem do Mordoru.

Żeby nie było ja na serial i diesla nie narzekam ( ͡° ͜ʖ ͡°)