Wpis z mikrobloga

@defkor czy ja wiem? Oni spełniają swoją fantazje o cuckold u nagranym na kamerze. Ty wypisujesz tutaj o swoim fetyszu stop i tym, że chciałbyś oglądać czyjeś flaki z gownem w środku. Dla mnie chęć obejrzenia zwłok jest gorsza niż to, że ktoś się tam rucha w necie. Idąc tokiem rozumowania ludzi co ta aferę nakręcił. Może masz dzieci i zabijesz je żeby sobie pooglądać zwłoki? Może jesteś lekarzem i nie będziesz
@WhiskeyIHaze ladnie wystalkowales, czyli jestes taki sam jak ci co wystalkowali te pare? XD

Ale jak sam (chyba) widzisz jest tam tag medycyna i narkotyki. Potrzebne mi to bylo aby pokazac komus wplyw narkotykow na organizm.

Ale baw sie w swoje pseudoanalizy dalej chociaz wyobraznia cie troche ponosi XD
@defkor ja cię nie wystalkowalem tylko przejrzałem twój profil. Zajęło mi to mniej niż minute.
Wiesz, to że dałeś tam tagi to mogę potem twoim znajomym i rodzinie tłumaczyć, że chciałeś żeby więcej ludzi zobaczył twój wpis i tym samym zwiększyć szansę na zobaczenie tego co cię kręci. ( ͡º ͜ʖ͡º) parafrazujac twoje słowa: zdecydowałeś się na takie życie na wykopie musisz być świadomy konsekwencji
@WhiskeyIHaze i widzisz, ty jestes nawet gorszy niz te wykopki co im "niszcza" zycie. Oni co najwyzej podesla linki do filmow w rozne miejsca. Nic zlego nie zrobia, nie zmanipuluja bo w takiej formie jest to dostepne w internecie.

ty za to chcialbys na moj temat klamac i manipulowac.

I jasne: zdecydowalem sie na posiadanie konta na wykopie, na otaczajacych mnie tam roznej masci idiotow nie mam wplywu XD
@defkor a czemu kłamać i manipulować? Przecież tagi daje się dla zwiększenia zasięgu. Powiedział bym im prawdę. Idąc Twoim tokiem to niby dałeś medycyna i narkotyki, żeby pokazać koledze ( ͡º ͜ʖ͡º), jak narkotyki są wstanie zniszczyć życie, ale dałeś też ciekawostki czyli tego 'kolege' to musi ciekawic.
Czy nie lepiej dać ludzia żyć dopóki nie robią krzywdy innym? A oni nikomu krzywdy tym nie zrobili.
@WhiskeyIHaze tak jak ci juz wyzej napisalem, troche inny kaliber tematow. U mnie musisz sie napocic zeby kogos wkrecic w swoja historie.

Tam nie musisz nic dodawac, kazdy niech sobie sam wyrobi zdanie.

A najgorsze co sie robi na tym portalu, to probuje powiedziec ludziom jak maja myslec xd nie dasz rady sory