Wpis z mikrobloga

@Aeon osobiście mnie drażnią takie szczegóły jak chociażby czarne elfy XD no już serio na siłę próbują być poprawni politycznie. Dlatego hbo>netflix.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 30
@Kur_Piejak: Wydaje mi się jednak, że dla zachodniego odbiorcy widok murzyna nie jest czymś nadzwyczajnym, a normalnością i czarni aktorzy w filmach oraz serialach nie są dla nich zaskoczeniem.

Również wybór obsady dla twórców nie był wynikiem wciskania poprawności politycznej, tylko normalnego wyboru.

A w Polsce wiadomo. Jak Janusz z Grażyną zobaczą murzyna na ulicy to wytykają na niego palcami.

  • Odpowiedz
@RETROWIRUS: mnie to zawsze trochę bawi, że ktoś płacze nad tym, ze w serialach netflixa przewija się jakis murzyn czy osoba homo. Nie rozumiem pisania, ze to wciskanie na siłę.

Przecież takie osoby są w społeczeństwie często i gęsto, co w tym dziwnego. Jesteśmy po prostu w kraju w którym murzyn na ulicy to egzotyka xD a w swoim środowisku macie zapewne więcej homo niż się wam wszystkim wydaje tylko
  • Odpowiedz
Jak oceniają filmy i seriale cywilizowani ludzie na zachodzie:
-świetna fabuła
-dobra gra aktorska
-dobrze opowiedziana historia
Jak oceniają filmy i seriale p0laczki prawaczki:
Yyy #!$%@? murzyny są w serialu, co to ma znaczyć, tylko biali powinni być, może jeszcze pedała dacie lewaki kwii kwiiii
  • Odpowiedz