Wpis z mikrobloga

  • 140
Zdaje mi się że wy wszyscy się #!$%@? zatrzymaliscie w wieku 16 lat. Co was #!$%@? obchodzi co robi osoba która nigdy nie będzie miała wpływu na wasze życie? Skoro obydwaj nie widzą w tym problemu to na #!$%@? wtrącacie swoje trzy grosze? Piszecie donosy, jednocześnie śmiejąc się z konfidentów. Tacy z was prawilniacy. Karachana i ich zachowaniem potrafiliście krytykować ale sami teraz nie zachowujecie się inaczej. Podwójne standardy, pluje na tą #!$%@?ą część wykopu, ssijcie mi jaja. Wesołych świąt
#afera
  • 36
@ravebean no to właśnie o to mi chodziło w tym poście że sugereujecie że jestem bialorycerzem. Ale oczywiście elita intelektualna wykopu nie zorientuje się o co chodzi jak nie da się tego w cytat. Jawne publiczne #!$%@? było zawsze i muszę cię zmartwić, że jakaś tam afera z forum obrazkowego tego nie zmieni. Martwisz się o przyszłość tych dzieciaków ale waszymi działaniami bardziej im zaszkodzicie niż pomożecie
Zdaje mi się że wy wszyscy się #!$%@? zatrzymaliscie w wieku 16 lat. Co was #!$%@? obchodzi co robi osoba która nigdy nie będzie miała wpływu na wasze życie?

@sensu: To chyba ty zatrzymałeś się w wiekach ciemnych. Na tym właśnie opiera się cywilizacja chrześcijańska - na altruizmie, trosce o drugiego człowieka, dobroczynności itd.

To właśnie dzięki temu w Polsce ludzie, przykładowo, nie srają na ulicach, jak w Indiach, gdzie nikt
@Leevvir: Dzieci będą gnębione przez inne dzieci czy przez rodziców? Brzydkim i zamkniętym dzieciom też się dostaje, dzieciom śmieciarzy podobnie. Niech rodzice uczą dzieci by oceniać rówieśników po tym jakie są a nie po rodzicach, ciuchach i mordzie.