Wpis z mikrobloga

Byłam odebrac i pokazało mi błąd autoryzacji, paczkę odesłano XDDD Na infolinii mówią, że była źle nadana, ale gdyby tak było to po co ją wsadzali do paczkomatu i wyciągali XDD
  • Odpowiedz
@rozowymops: czy to może paczka z Decathlonu? xD
@Akuku69 dobrze prawi. Decathlon wysłał mi 2 paczki z tym samym numerem i było to samo. Zapewne kurier wsadza jedną do paczkomatu, a jak dochodzi do drugiej i zauważa, że już taką włożył, to wtedy anuluje wszystko.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@rozowymops: ostatnio dzwoni do mnie gość, czy coś zamawiałem ostatnio z neta. Wypytywal mnie jakbym zamawiał jakieś d---i albo coś. Okazało się że paczka która miała być u kuriera w doręczenia była w skrytce. Dobrze, że facet uczciwy który nadawał paczkę i znalazł ja w swojej skrytce, oddał mi moja paczkę w niedzielę. Niestety okres świąteczny jest straszny dla kurierow. I Twój przypadek zapewnie tez był błędem
  • Odpowiedz
@rozowymops: Hah podobna sytuacja z dzisiaj. Rano dokładnie o 9:05 dostałem smsa, że mam paczkę do odbioru. Mam do paczkomatu z 2km, więc wsiadam w autko i podjeżdżam. Byłem tam jeszcze przed 10, a paczkomat był nieczynny xD
  • Odpowiedz
@rozowymops: Dwie paczki musiały mieć taką samą etykietę i ktoś z infolinii inpostu zawsze musi ją najpierw przeterminować a potem kurier wyciąga ją ze skrytki. Dwie zdublowane paczki oddaje się do biura a następnie wyjaśnia się sytuacje. Miałem tak z 10 razy już.
  • Odpowiedz
@SKnight: c-----a sprawa, powinni coś z tym zrobić bo niepotrzebnie jechałam do paczkomatu XD w sensie mega słabe rozwiązanie, wsadzają ją do paczkomatu, dostajesz smsa a potem wyciągają XD
  • Odpowiedz