Wpis z mikrobloga

@ramirezvaca ja mam tak że wole zapłacić w diabły duzo za lot i hotel ale po pierwsze jest mało ludzi, po drugie i tak robotę mam zamknięta i żona też a my freelancerzy zarabiamy jak pracujemy. Więc zapłacę więcej za wakacje ale nie biorę urlopu bo i tak zamknięte i i tak bym w domu siedział. Więc czysty zysk. Poza tym nie mogę wziąć dzieci na dwa tygodnie ze szkoły a
  • Odpowiedz
@ramirezvaca bez dzieci to bym latał całkiem w innym okresie;) mam znajomych którzy mają kupę kasy i świadomie nie mają dzieci. Podróżują w cholerę dużo, latają wtedy kiedy mają ochotę. Ja jestem zadowolony że ma dzieci ale niestety podróże mam ograniczone do okresów kiedy dzieci mają w szkole wolne a wtedy wiadomo, loty zawsze droższe
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@mwmichal: ja polecam Wietnam, 3 tyg na miejscu to już super na pierwszy raz. Jeśli chcesz to podeślę Ci po świętach co warto zobaczyć a co moim zdaniem omijać :))
Dla nas też był to pierwszy wyjazd do Azji i kierunek sprawdził się świetnie :)

Wesołych Świąt!
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ramirezvaca: właśnie tam nie dotarliśmy, bo pojechaliśmy na Ha Giang zamiast Sa Pę, ale nie żałuję bo widoki tam są nieziemskie :) a do Wietnamu na pewno jeszcze wrócę i na Phan Xi Pang się wdrapię ( ͡° ͜ʖ ͡°) taki jest plan
  • Odpowiedz
@Daurita: Też miałem zaplanowane 3 tygodnie w tym Kambodże, ale sytuacja rodzinna i wracałem po tygodniu więc tylko Sa Pa i okolice, może kiedyś ale po Gwatemali zakochałem się w środkowej i południowej Ameryce, a szczególnie w wulkanach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ramirezvaca: Ameryka Południowa i Północna zdecydowanie znajdują się na naszej liście. Zastanawiam się teraz mocno nad Peru albo nad Stanami, ale nie wiem gdzie nas poniesie. :)
  • Odpowiedz