Wpis z mikrobloga

@caribbean nie, nie nie 2.5 roku;) my tu tylko 2.5 tygodnia, wcześniej 2.5 właśnie Singapur i bali (w kwietniu)
Aż tak nie podróżujemy żeby na 2.5 roku wyjechać. Ale znajomi z Belgii wyjechali na kilka lat do Singapuru właśnie i to polecam bardzo. Świetna miejscówka, wszędzie blisko.
@wykopowy_brukselek: siemano, co byś polecił na taki 3 tygodniowy pierwszy wyjazd do Azji? Nie chodzi mi o rozpisanie wszystkiego dzień po dniu tylko o poradę w stylu "najlepiej jechać do...". Jaki byłby koszt (oczywiście +/-) na 2 osoby?

Wesołych świąt :)
@mwmichal Tajlandia. Akurat 3 tyg zeby zobaczyc gory, morze, wyspy, Bangkok. A ile wydasz to juz od ciebie zalezy. Da rade i za 5k nawet z lotami ale tak od 7k na 3 tyg juz nie bedzie biedowania za osobe.
@mwmichal zależy co lubisz. Ja pierwszy zrobiłem do Nepalu, ale np rodzinę na pierwszy zabrałem właśnie do Singapuru i Bali.
Singapur jest o dziwo bardzo ciekawy, jest co oglądać a potem wyskoczyć na Bali. Singapur to praktycznie jak Europa, tylko pogoda lepsza i jedzenie pyszne a Bali o tyle dobre na począ,tek że łatwo, przyjemnie, nie ma syfu a jest co oglądać i jeść. Dla europejczyka idealne na start.
Koszt to naprawdę