Wpis z mikrobloga

Za film, który najbardziej przyczynia się do roszczeniowego podejścia kobiet typu p0lka uważam "Seks w wielkim mieście 2". Czy mieliście kiedyś okazję oglądać taki festiwal #!$%@?? Główna bohaterka wraz z przyjaciółkami jedzie odwiedzić (na jego koszt) nowopoznanego chada w Abu Dhabi. Przed wyjazdem kłóci się ze swoim facetem, który #!$%@? po całym dniu nie ma ochoty słuchać #!$%@? jej pokracznych znajomych na drinku w drogiej (a jakże) restauracji (oczywiście w końcu się ugina). Podczas wyjazdu nasza główna księżniczka spotyka dawnego bolca (oczywiście, #!$%@?. filmie nie wymagałem od Ciebie więcej) i po urzekającej kolacji oddaje się przelizaniu przez Alvaro w blasku arabskiej nocy. Po uzmysłowieniu sobie, że odyebała pyta koleżanki co robić - te ofc mówią jej, żeby nic nie mówiła beciakowi. Po powrocie ta nie wytrzymuje i do wszystkiego się przynaje. I teraz #!$%@? najbardziej epickie zakończenie tego festiwalu żenady. Wydymany Beta Król wychodzi z mieszkania w milczeniu... żeby #!$%@? ZA CHWILĘ DO NIEGO WRÓCIĆ Z #!$%@? PIERŚCIONKIEM I.... PRZEPROSIĆ TĘ SZMULĘ ZA ZANIEDBYWANIE, W TYM WCZEŚNIEJSZY NIETRAFIONY PREZENT URODZINOWY. Po wszystkim ten przygłup stwierdza, że JEST DOROSŁY i przecież nie może się o coś takiego gniewać. O chuy, mam przerzuty.

To dla Was #!$%@? obejrzałem tę srakę do końca. Dajcie plusa niewdzięczne #!$%@?!!

#przegryw #p0lka #logikarozowychpaskow #spermiage #betabankomat
  • 17
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@ravo9: moja żona ten film dostała pod choinke kilka lat temu - ktoś jej chyba nie lubił. Raz próbowałem to z nią obejrzeć, ale po kilkunastu minutach dostałem raka z przerzutami i umarłem. Nie polecam.
  • Odpowiedz
@Spring90: Dla mnie to jest #!$%@?, że coś takiego w ogóle powstaje. A potem płacz i zgrzytanie zębami, że takie słowa jak "p0lka" powstają. Kto na takie gówno chodzi?!
  • Odpowiedz
@ravo9:
Zalozylem crowdfundingowa zbiorke celem Twojej eutanazji, bo po kontakcie z tak rakogennym materialem obawiam sie ze nie ma juz co ratowac. Dziekujemy i pokoj Twej duszy.
  • Odpowiedz
@ravo9: Mireczku, dziękuję ci za ten wpis. Ale wyróżnienie tego konkretnie filmu uważam za nietrafione. Podobnych filmów jest mnóstwo! Wystarczy przyjrzeć się dowolnej polskiej komedii romantycznej.

Typowy schemat: p0lka rzuca swojego kochającego partnera żeby oddać się jakiemuś przypadkowemu chadowi i to jest uznawane za szczęśliwe zakończenie.
  • Odpowiedz