Wpis z mikrobloga

  • 263
#pkp #psy #pociag #warszawa

Serdeczne pozdrowienia dla #!$%@? pary właścicieli psa, podróżującej dzisiaj w pociągu relacji warszawa - praga, których pociecha ugryzła ziomeczka idącego środkiem XD( wagon bez przedziałów). Psisko średniej wielkości rasy nieoczywistej od wejścia na pokład zmieszane, jęczace na szczęście kilka miejsc odemnie. Kaganiec niezalozony bo jak tłumaczy pani "sam ściąga Ale nigdy nikogo nie skrzywdził " XD ugryzl pana rana wielkości pięści na udzie Ale nie głęboka. Podejrzewam że na osobowości zapłaciła mu sporą sumę żeby pociąg nie stawal i nie byli policji. Po godzinie(!) przyszedl konduktor nakazał zmienić wagon A Ci "proszę nie" - oczywiście kaganiec już znowu zdjęty XD jak zaczął ujadac znowu pies to konduktor się #!$%@? i kazał im #!$%@? no ale chyba w końcu tylko zmienili wagon bo na peronie nie mogłem ich złapać wzrokiem . Pluje na was ludzie z psami którzy wierzą że inni się mają dostosować do waszej podróży z psem jak ktos sie nie czuje konfortowo to jest wasz obowiazek zeby zabezpieczyc innych przed waszym pupilkiem. Zobaczę jakiegoś psa większego od ciulaly w pociągu obok to odrazu kaganiec na mordę albo #!$%@?.
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 8
@pogop gość taki trochę sebix po 40 prosty także dlatego myślę że jak mu pokazała papiery i dała hajs( proponowała za spodnie w wagonie potem wyszli) to odpuścił I nie wezwał policji
  • Odpowiedz
@konciko ostatnio jechałam z takim państwem, którzy mieli bardzo dużego psa i kaganiec w ciągu 2 godzinnej podróży pani założyła mu i zdjęła chyba z 20x. Robiła tak że pies szczeknął, ona go uciszała i zakładała go, pies był spokojny i go sciągała. Po czym pies oczywiście znowu szczeknął po minucie czy dwóch. Bardzo gardze tymi ludźmi z obrzydliwymi kundlami, które przychodzą i od razu wąchają twoje torby, buty A właściciel
  • Odpowiedz
sorki ziom pisałem z telefonu


I co to niby zmienia?

@konciko: To nie jest kwestia tego, że w telefonie nie da się napisać tego poprawnie (bo się da), tylko twojego zasranego lenistwa.
  • Odpowiedz
@konciko: Haha odprowadzałem dziewczynę na ten pociąg i widziałem tego psa. Czarny, znerwicowany, wielki kaganiec, a pies ujadał co jakiś czas. Tak coś czułem, że problematyczny.
  • Odpowiedz
dostosowuję się do poziomu OP'a


@Namarin: który normalny człowiek tak robi?

Chyba musisz być po prostu o wiele większym prostakiem, więc równasz do góry.
  • Odpowiedz
@konciko powinna byc wysoka kara od wlascicieli za niepilnowanie pchlarza, mnie kiedys ugryzl pies i rana byla spora u strach mam juz przed psami do konca zycia ale odszkodowanie bylo smiesznie niskie dla wlasciciela. Psy i ich wlascicieli pradem jak nie pilnuja.
  • Odpowiedz