Wpis z mikrobloga

Obejrzalem sobie zarowno calego Wieska jak i nowe SW wczoraj i bawilem sie zajebiscie ale tylko do momentu wejscia na wykop ktory uswiadomil mi ze nie powinienem bo i serial i film jest z-----y.

Dziekuje pan wykop.

#starwars #wiedzmin
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@hellgihad: dokładnie to samo mam, obejrzałem cały i się jaralem każdym odcinkiem, książki po kilka razy czytałem wszystkie gry tak samo. Wchodzę na Reddit - zajebiscie ludzie na świecie się jaraja i dociera do większej ilości ludzi. Wszedłem na wykop... o k---a ludzie się p------------a ze zamiast wójta to jego córka ( która w książkach jest tez) prowadzi Geralta do Stregobora,ze elf czarny i takie głupoty , wykop wszystko obrzydzi
  • Odpowiedz
@hellgihad: oj duzo prawdy w tym. Ja uwazalem, ze SW9 to perelka w wykonaniu JJa, ktory zrobil co sie dalo zeby uratowac serie przed kompletna klapa (jak w przypadku ep8), ale internet powiedzial mi, ze tylko ep1 byl gorszy i moje wrzucenie go w osobiste top4 sagi bylo bledem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz
@swag23: Tez sie dobrze bawie na wiedzminie ale sam sie dziwie jak bardzo splycili „mniejsze zlo”. Juz kij ze wojta pomineli ale dlaczego nie bylo slowa o tridamskim ultimatum? Dlaczego nie bylo slowa ze Renfri z banda chcieli zabijac ludzi by wyciagnac Stregobora z wiezy a ten nie mial zamiaru wyjsc nawet w obliczu mordu na niewinnych?
Wystarczylo 5 minut wiecej tego watku bo wyszlo ze Geralt podjal decyzje wedle
  • Odpowiedz