Wpis z mikrobloga

5/28
Nie jadłem już ponad 110h. Czuję się dobrze, nie jestem głodny, po wczorajszej przymiarce ubrań jestem jeszcze bardziej zmotywowany. Brzuch mi zmalal x2, twarz cały czas mi docina, palce, nogi, obojczyki tez. Mieszcze sie w wiekszosc moich ubran w rozmiarach M i nie obciskaja mnie. Efekty rewelacyjne, a to dopiero 5 dzień. Jutro w wigilię wrzuce mocniejszy wpis. Miłego dnia i wesołych świąt :D

#glodowka #waterfast
  • 15
@drjaszczur: nie wiem czy wytrzymam 28 dni bez przerwy, bo na sylwestra umówiłem się z dziewczyną i to dość ważne spotkanie. wtedy pewnie zjem 2 jabłka przed i będę pił alkohol + jakiś napój zero. wiem, ze to nie zdrowe i to będzie szok dla organizmu po 13 dniach, ale ma się tylko jedno życie. jesli dojdzie do spotkania, to trochę zjem, ale na następny dzień będę kontynuował tą "glodowke". no
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@chudybyk69: najważniejsze to zachować równowagę minerałów. Sodu, potasu, magnezu i wapnia. Bo inaczej skończysz z jakimiś powikłaniami serca, albo innym szajsem nerwowym. Mikro- makro- elementy i jak masz tłuszczyk, to jedziesz.

Najdłuższy zanotowany post trwał ponad rok. Pod kontrolą lekarzy, którzy dawkowali niezbędne składniki. Post trwał 382 dni i koleś schudł z 208 kg do 81 kg. Rzecz działa się w Irlandii w 1971.