Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Siema mirki
Przedwczoraj spotkałem się pierwszy raz z laska która poznałem przez znajomych, nie ukrywam że mi się spodobała więc uznałem że nie będę się zamartwiał i spróbuję ustawić spotkanie... O dziwo jak na mój los który nigdy nie sprzyja (nigdy nie idzie zgodnie z planem xd) udało się. Na początku było dość drętwo ale rozkręciło się tak że do domu wracac nie chciala xD Siedzieliśmy od 18 do 1 w nocy. Generalnie wszystko fajnie i spoko że sama czas wydłużała, co znaczy że chyba się dobrze ze mną czuje. Natomiast mam wrażenie że nie widzi we mnie potencjalnego kandydata na kogoś więcej... Z racji że to nasze pierwsze spotkanie, chce uprzedzić fakty i nie dać się wewalic znowu w FZ. Więc generalnie jak mam to rozgrywać aby dawać jej do zrozumienia że nie szukam przyjaźni tylko czegoś więcej? Wpadłem w fz już tyle razy że naprawdę nie chce się męczyć kolejny raz i pytam się, zanim zacznę jakiekolwiek działania. Pomóżcie mirki będę wdzięczny i napiszę jak się to potoczy. Dzięki wszystkim i pozdrawiam
#podrywajzwykopem #przegryw #tinder #podrywajzwykopem #milosc #relacje #psychologia #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Dodatek wspierany przez: [Wyjazdy dla młodzieży](https://st.pl/$xvynkdla)
  • 14
@JanczuPL: od kiedy całowanie się to oznaka łatwości? Typie to normalna rzecz, jak wolisz mieć randkę z zerowym kontaktem fizycznym i przegadać 3h o pracy i pogodzie to twoja sprawa xD Poźniej sie czyta płacze na wykopie EJ CHUOPAKI LASKA PO 3CIM SPOTKANIU PRZESTALA SIE ODZYWAC CHLIP HASHTAG PRZEGRYW xD
OP: No dobrze, kontakt fizyczny. Z tym że ja się cykam że przesadze po prostu. Trochę aspołeczny chłopak byłem kiedyś i jeszcze rok temu o wyjściu nawet z koleżanką nawet nie myślałem. Nie wiem czy jakoś sugerować związek? Już słyszałem wiele razy że kontakt fizyczny ale nie wiem jak to w praktyce wygląda. Chyba nie o to chodzi żeby laske nagle pocałować z dupy i zaskoczenia chyba nie? Chyba że o
@AnonimoweMirkoWyznania: weź powoli. Obejmij na przywitanie, pocaluj polik, później zbij z nią pione, szturchnij, powiedz żeby złapała cię pod rękę jak gdzieś idziecie.

Pocaluj, ale nie na koniec randki, bo jak nie wyjdzie to już nie masz drugiej szansy bo wejdzie do domu i Elo. No i będziesz spiety, że musisz to zrobić. Spontan na spotkaniu.

I nie dygaj, w mordę ci nie da, najwyżej się odsunie. A jak nie spróbujesz
OP: Nie zdesperowany. Znamy się już parę dobrych miesięcy i coś tam gadaliśmy ze sobą ale nigdy jakoś bardzo nie na poważnie. Powiem tak, znamy się parę miesięcy z widzenia ale nic o sobie nie wiemy. Po prostu gdzieś tam w tle byłem z znajomymi i tyle. To było takie pierwsze spotkanie sam na sam. Po prostu mi się podoba, nie jest pusta i mainstreamowa jak niektóre inne dziewczyny. A doświadczenia